Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Star Wars
Star Wars
Star Wars


Tarih: 2010-09-25 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Star Wars
Görkemli Bir Uzay Destanı
O BİR VAZGEÇİLMEZ!
EPISODE I: THE PHANTOM MENACE
"The Phantom Menace" bizi eski Star Wars üçlemesindeki olayların öncesine, öykünün en başına, gelecekte tüm galaksinin yüreğine korku salacak olan Darth Vader’in çocukluğuna götürüyor. Çocuğun adı Anakin Skywalker ve çift güneşli çöl gezegeni Tattooine’de annesiyle birlikte, bir hurda satıcısının kölesi olarak yaşıyor.
Bu birinci bölümde Star Wars’un mekan tuttuğu galaksiyi eski filmlere kıyasla hayli farklı buluyoruz:  Gelecekte nesilleri tükenmenin eşiğine gelecek Jedi şövalyeleri adeta her yerdeler ve Galaktik Cumhuriyet’te önemli konuma sahipler. Başlarında seneler sonra Luke Skywalker’ı eğitecek olan Yoda var; Luke’un kurtarıcısı Obi-Wan Kenobi ise henüz genç bir çırak.
Film bir taraftan Obi-Wan ve ustası Qui-Gon Jinn’in Anakin Skywalker’ı keşfedişini gösterirken, bir taraftan da Cumhuriyet’te yeni yeni baş gösteren çalkantıları ve bölünmeleri anlatıyor.
Haftaya serinin ikinci filmi / Star Wars EPISODE II: ATTACK OF THE CLONES
2 Ekim Cumartesi
Anakin Skywalker büyüyor, âşık oluyor ve çok yetenekli ama bir o kadar da dik başlı bir Jedi çırağı haline geliyor: Star Wars Episode II: Attack of the Clones

Künye :

Star Wars izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı