Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri


Tarih: 2010-10-07 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DÜRÜYE’NİN GÜĞÜMLERİ
Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri her Perşembe Star TV’de!
Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.
11.bölüm özet:
Evden kovulacağını anlayan Zühtü, kapıdaki damat adayları Ümit ve Yaman’ı eve alır. Huriye ve Hayriye aynı anda istenmektedir. Dürüye ve Zühtü her şartı yerine getiren Yaman’a Hayriye’yi vermek zorunda kalır. Ancak Zühtü Ümit’in işinin olmadığını öne sürüp Huriye’yi Ümit’e vermez. Huriye isyan eder.  Zühtü’nün kurduğu planla Huriye de babasına hak verir. Huriye Ümit’le evlenince Duran’ın evine gelin gidecek,  Zühtü’de kızını, Huriye’yi bir daha göremeyecektir. Ümit’e iç güveysi teklifi yapılır. Ümit, Dürüye’nin evine iç güveysi gelmeyi kabul ederse Huriye’yi vereceklerdir. Duran, kardeşinin iç güveysi gitmesine şiddetle karşı çıkar. Huriye ve Ümit zor durumda kalır.
Zühtü köylüye güvenlik kamerası ve alarm taktırmak için harekete geçer. Bu işten önemli miktarda para kazanacağını köylüden gizler. Duran’ın tüm karşı çıkmalarına rağmen köylüyü satış konusunda ikna eder. Dürüye, Zühtü’nün kıvrak oyununa kanmayıp Zühtü ve Nasip’i evden kovar. İskender Dürüye’de kalmıştır. Nasip’ten zorunlu olarak ayrılan Halime bunalıma girer. Hayriye mutluluktan uçmaktadır. Yaman’a yeni çalıştığı işyerinden bir de araba verilir. Yaman satış müdürü olmuştur. Yaman güğümleri toplayıp arabayla Muğla’ya gezmeye götürür. Ancak onları Muğla’da acı bir sürpriz beklemektedir. Halime Nasip’i Muğla’da bir kadınla görür. Halime yıkılmıştır. Oysa gördükleri Nasip kılığına girmiş Halim’den başkası değildir Nasip kılığındaki Halim ağa, gerçek kovboyun başına büyük bir çorap örmüştür. Çaresiz kalan ve aşklarının önüne büyük bir engel çıkan Ümit ve Huriye çareyi kaçmakta bulur.

Künye :

Yapımcı    : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu
Yönetmen    : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo    : Baykut Badem, Filiz Ekinci
Oyuncular    : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke    ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman),  Yeliz Şar (Nimet), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), Şule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)

 


Dürüye’nin Güğümleri izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı