Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-10-13 TV : ATV Saat: 22:45 Tür:Yerli Dizi


Cemil yaşadığı azaba son verecek mi? Yaşam mücadelesi veren Eda ve Yağmur  bu savaşı kazanabilecek mi?
Unutulmaz”, heyecan ve duygu yüklü  yepyeni bölümüyle 13 Ekim Çarşamba akşamı saat 22.45’de ATV’de!
Unutulmaz(Yeni Bölüm)
54. Bölüm Özeti:
Cemil’in gözleri Harun’a kilitlenmiş, silahının namlusu da genç adamı hedeflemektedir.  Ancak Cemil’in silahından çıkan kurşunun adresi çok farklı olur. Ve bu kurşun herkes için yeni bir hesaplaşmanın kapılarını açar. Eda ve Yağmur yaşamla ölüm arasında gidip gelirken, dışarıda onları sevenler acı çekmektedir. Acılar giderek öfkeye dönüşecektir.
Kaderin kendisine oynadığı oyunla büyük bir sarsıntı geçiren Cemil için tek bir yol vardır artık. Yaşadığı bu korkunç kabusa son vermek. Onu kahreden bu hayattan çekip gitmek
Harun için artık zaman durmuştur..Canından çok sevdiği iki insan adım adım ölüme doğru ilerlerken o çaresizliğin pençesinde kıvranmaktadır.
Yaşananları öğrenen Güler ailesinde tam bir şok yaşanmaktadır. Bir yanda hastanede ölümle pençeleşen Eda ve Yağmur, diğer yanda aldığı her nefese lanet eden Cemil. Arslanlı ailesi de gelen haberle sarsılır. Feyyaz’ın korktuğu başına gelmiştir.
Olaylardan habersiz olan Nisa, Batu’yla ilgili soru işaretlerinin yanıtlarını ararken, gerçeklere ne kadar yaklaştığının farkında bile değildir. Bunun için hiç girmemesi gereken bir yere girer. Ona engel olmak isteyen Ece, Nisa’yı durdurabilecek midir?
Harun ve Eda’nın ailesi doktorlardan gelecek iyi bir haber için dua ederken, hapishanedeki Cemil de yaşadığı kabusa son verecek noktaya doğru kararlı adımlarla yürümektedir.

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Cem Tabak
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal, İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Mert Yavuzcan (Batu), Anıl Çelik (Kerem), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Burak Güneş (Can), Nihat Altınkaya.


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı