Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Türkan
Türkan
Türkan


Tarih: 2010-10-14 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Türkan, yardım elini bu kez de Haydar ve Fidan’a uzatıyor
Kanal D’nin, başrollerini Pınar Öğün ve Saygın Soysal’ın paylaştıkları, Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yaşamını konu alan dizisi “Türkan”ın bu bölümünde; Türkan, zor durumda olan Haydar ve Fidan’a yardım ediyor.
Türkan, zor durumda olan Haydar ve Fidan’a yardım eder. Cüzzam hastası olan Fidan’ın hastaneye kaldırılmadan tedavi yollarını araştırır. Ancak bir çözüm yolu bulamayınca Fidan’ın durumunu Orhan ile paylaşmak zorunda kalan Türkan, onun adına önemli bir karar verecektir.
Köşkte ise aile içi durumlar biraz karışıktır. Turhan’ın ailesinden habersiz baloya gitmesi Turgut’u kızdırır. İki kardeşin arası açılmıştır. Fasih Bey ise işlerini toparlamak için bütün gücüyle çalışır.
Bu arada Ayhan ile Sevinç evlenme kararı alırlar. Sevinç, Ayhan’ın ailesi ile tanışmak için Ankara’ya gitme kararı alır. Türkan da bu fırsattan istifade, uzun zamandır haber alamadığı Ali’yi görmek için onunla birlikte Ankara’ya gider. Ciddi bir sağlık sorunu atlatan Ali’yi hastanede bulur.

Künye :

Yapım        : Koliba Film
Yapımcı    : Ata Türkoğlu
Yönetmen    : Türkan Derya
Senaryo    : Oya Yüce
Müzik        : Emre Dündar – Murat Uncuoğlu
Oyuncular     :  Pınar Öğün (Türkan),Saygın Soysal (Ali), Özgürcan Çevik (Orhan), Nesrin Kazankaya (Leyla),Damla Sönmez (Turhan), Fatih Koyunoğlu (Ayhan), İdil Yener (Sevinç),Rüzgar Aksoy(Haydar), Bahar Selvi (Fidan),Ozan Osmanpaşaoğlu (Turgut), Simel Keçecioğlu (Meral), Bora Cengiz(Tuğrul), Şenay Aksoy (Nadide), Murat Göksu (Fasih), Kerem Açarsöz (Gündüz),Mutlu Güney (Akif), Hakan Yavaş (Ruşen), Serdar Aydın (Enver), Aslı Egeli (Sema), Gamze Demirbilek(Muhterem), Tuğba Çom (Reyhan)


Türkan izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı