Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show


Tarih: 2010-10-31 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SAFİYE SOYMAN VE FAİK ÖZTÜRK İZZET YILDIZHAN ޞOV’A KONUK OLUYOR

İzzet Yıldızhan ޞov’a bu hafta izleyicilerin gönlünde özel bir yer edinen ikili Safiye Soyman ve Faik Öztürk konuk oluyor.

Halk müziğinin sevilen sanatçılarından, şov dünyasının başarılı isimlerinden İzzet Yıldızhan müzik ve eğlence programıyla Kanal 7’de. Her hafta birbirinden değerli ve özel konukların stüdyoda ağırlandığı programda bu hafta da eğlenceye doyacaksınız. İzzet Yıldızhan ޞov bu hafta sanatçı Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü ağırlıyor. Güçlü sesi ve yorumuyla Safiye Soyman İzzet Yıldızhan ޞov’a konuk oluyor. Canlı yayında İzzet Yıldızhan ޞov izleyenleri için en güzel türkülerini seslendirecek olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk ile keyifle bir söyleşi de ekranlarınıza geliyor.

Yepyeni şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden değerli sanatçı konuklarıyla Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi İzzet Yıldızhan ޞov her Pazar Kanal 7’de! Kanal 7 izleyicileri en güzel anlarını, resimlerini ve videolarını programda yayınlanması için [email protected] mail adresine gönderiyor. En güzel videolar, paylaşılmasını istediğiniz özel anlar Kanal 7 ekranından tüm İzleyicilerle paylaşılıyor.

Sanatçı konukların en yeni en sevilen şarkılarıyla ağırlandığı şov programında her hafta doyasıya bir eğlence yaşanıyor. Kanal 7 ekranında sevenleriyle buluşan İzzet Yıldızhan aynı zamanda en güzel türküleriyle izleyenlere türkü keyfi de yaşatıyor.

İzzet Yıldızhan ޞov her Pazar saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında...


Künye :

İzzet Yıldızhan Show izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı