Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza


Tarih: 2010-11-09 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BALDAR HOLDİNG BATIYOR MU?

Aşkı mı yoksa huzuru mu seçmesi gerektiğini sorgulayan Yasemin ne yapacak? Savaş, Yasemin’in güvenini nasıl yeniden kazanacak, yoksa bu büyük aşkı zorunlu bir ayrılık mı bekliyor?

"Aşk ve Ceza", heyecan dolu yeni bölümüyle 9 Kasım Salı akşamı atv’de.

AޞK VE CEZA

(Yeni Bölüm)

33. Bölüm Özeti:

"Baldar" ismini kirli işlerden arındırmak için ailesiyle ve Moran aşiretiyle mücadele eden Savaş, şirketine ait kamyondan eroin çıkması üzerine zorlu bir sürece girmiştir. Tüm Baldar ailesi göz altına alınmış, tek tek sorgulanmıştır. Basında çıkan haberler Baldar Holding’i batmanın eşiğine getirirken yabancı ortakları Valdemarlar aralarındaki sözleşmeyi tek taraflı fesh ettiklerini açıklamıştır. Bu şok gelişme üzerine bankalar ile de başı derde giren Baldar Holding batma noktasına gelir. Savaş’ın eski dostu ve şirketin genel müdürü Hakan bu durumdan kurtulabilmeleri için var gücüyle çalışmaktadır. Öte yandan tüm ailesi serbest bırakıldığı halde hala gözaltında tutulan Savaş, ismini ve aşiretini aklayabilmek için HİÇKİMSE ile işbirliği yapmak zorunda kalır.

Savaş’ın gözaltına alınışı ile perişan olan Yasemin kendini sorgulamaktadır. Sürekli Savaş’tan uzaktan durması gerektiğini söyleyen annesi haklı mıdır? Savaş kimdir? Yasemin onu ne kadar tanıyordur? Ve en önemlisi: Yasemin Savaş’ın neyidir? Bu sorularla ve Savaş hakkında çıkan haberlerle bunalıma giren Yasemin bir sabah gözlerini evinden başka bir yerde açar. Ardından, aldığı yeni kararlar ile savcılığın yolunu tutar, ancak savcılıkta yüzüne tokat gibi çarpan gerçekler Yasemin’i bir kez daha derinden sarsar.

Yalnızlığını ve mutsuzluğunu sessiz ve minik arkadaşı ile avunarak yenmeye çalışan Çiçek, Savaş’ın yokluğunda ağabeyi Yavuz’un ilgisinden son derece memnun olur. Mehmet dinmeyen intikam hissiyle yeni planlar yaparken, Leyla kızını tehlikeli gördüğü Savaş ve ailesinden kurtarmanın yollarını arar. Sevgi ise ajansın gidişatından endişe etmektedir, bu nedenle Yasemin’i bir an önce işlere yeniden döndürebilmenin hesaplarını yapar. Savaş’ın yokluğunda rahatça Baldarlar’ın evine girip çıkan ve onlara dostluk gösteren Yavuz gerçekte neyin peşinde?

İtiraflar ve açığa çıkan sırlar ile bir kez daha sarsılan Savaş, ailesine olan güvenini sorgularken, aldığı yeni kararlar ile karşılarında yeni bir Savaş Baldar bulan aile ne yapacak? Savaş’ın gazabından korkan ޞahnur, Pala’nın da istediği gibi artık işlerden elini eteğini çekebilecek mi?

Savaş’ın ailesini ve adını temizlemek için, Ahmet Moran’ın ise Beşir Ağa’nın gazabından kurtulabilmek için Orhan’ı bulması gerekiyor. Peki, olayların kilit ismi Orhan nerede? Ve O’nu kim bulacak?Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Kudret Sabancı

Senaryo : İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin

Müzik : Kıraç

Oyuncular : Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (ޞahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabeyoğlu (Pala), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Erkan Bektaş (Yavuz), Sennur Nogaylar (Leyla), Halil Kumova (Ahmet Moran), Nalan Yavuz (Fidan)


Künye :

Aşk ve Ceza izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı