Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-11-24 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Cemil, yıllardır içine hapsettiği duygularının zincirlerini çözecek mi? Türkan’ı dehşete düşüren olay ne?

Harun’un evine giden Eda’nın karşısına kim çıkacak? Eda’nın kararı Harun’u nasıl etkileyecek?

"Unutulmaz", heyecan ve duygu yüklü yepyeni bölümüyle 24 Kasım Çarşamba akşamı saat 22.45’de ATV’de!

Unutulmaz

(Yeni Bölüm)

59. Bölüm Özeti:

Eda, Melda ve Harun’un gizemli buluşmasından habersiz sahilde Harun’u beklemektedir. Ona vermek istediği şey belki de kızıyla arasında duygusal bir bağın temeli olacaktır. Ancak bu arada Feyyaz Bey’in evinde olanlar herkesin hayatını altüst edecek boyuttadır. Batu yine yapacağını yapmış ve insanların kalbine dehşet olgusunu bir kere daha yerleştirmiştir.

Melda’nın Harun’la buluştuğunu söylemesi Eda’yı şaşkınlığa sürüklerken, Melda’nın bilgisayarında gördüğü fotoğraflar Eda’nın bu şaşkınlığını daha da artıracaktır. Bu arada kimsenin Ferda’nın yaşadığı büyük dramdan haberi yoktur.

Aras, geçmişiyle ilgili bütün bağları koparıp atarken aklı Eda’dadır. Aras’ın Eda’ya olan duygularının farkında olan Hayat Hanım ise bu durumdan fazla hoşnut değildir.

Arslanlı ailesinin başına gelenler Eda’yı büyük bir korkunun pençesine atarken, olanları öğrenen Cemil’de karmaşık duygular içindedir. Eda’nın tek isteği kızını, Yağmur’unu görmektir ancak bu isteğini gerçekleştiremez. Harun bu konuda oldukça kararlıdır. Tabii Eda’da.

Melda, her türlü riski göze alarak, Harun’un istediği belgeleri bulmak için şirkette araştırma yaparken, Aras da Eda’ya yardım etmenin yollarını aramaktadır. Eda, Aras’ın da etkisiyle önemli bir karar verir. Hiçbir güç onu kızından ayıramayacaktır artık.Yapım : Stil Medya

Yapımcı : Ahmet Bayram

Yönetmen : Cem Tabak

Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal, İhsan Aydın

Oyuncular : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Mert Yavuzcan (Batu), Anıl Çelik (Kerem), Deniz Kurt (Gülay), Ayça ޞahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Burak Güneş (Can), Nihat Alptuğ Altınkaya.


Künye :

Unutulmaz izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı