Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü


Tarih: 2010-11-24 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Leyla, Oğuz’un acısını yaşıyor

Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır, Hasan Küçükçetin, Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen’in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi "Yaprak Dökümü"nün bu bölümünde; Oğuz’un ölüm haberi, başta Leyla olmak üzere herkesi derinden sarsıyor.

Oğuz’un ölüm haberi başta Leyla olmak üzere, herkesi derinden sarsar. Leyla, Oğuz’u son bir kez görmek için Fikret’le yola çıkar. Oğuz’un ölüm haberi ޞevket için de büyük bir düş kırıklığı olur. Özgürlük umudu sönen ޞevket için zor günler başlar.

Öte yandan Ali ile Necla evliliklerinde yolun sonuna gelmiş, boşanma kararı almışlardır. Ancak Necla’nın boşanmak için bazı şartları vardır. Ali’nin Ferhunde’yle çalışmaya karar vermesi ise, Necla ile Ali arasındaki iplerin iyice gerilmesine neden olacaktır.

Trabzon’daki işlerini halledip İstanbul’a dönen Tahsin, Fikret’e desteğini sürdürür. Tahsin’le Fikret arasındaki mesafeler, Tahsin’in duygusal adımıyla bir anda küçülecektir.

Art arda gelen sarsıcı olaylarla birlikte kabuğuna çekilen Leyla, yaşayacağı küçük mucizeyle yeniden hayat bulur. Necla’nın ayrılık kararını, Ali’den öğrenen Tekin Ailesi yeni bir hüzün yaşarken, Ali Rıza Bey hem ޞevket’e, hem de ailesine yeni bir umut ışığı yakar.Yapım : Ay Yapım

Yapımcı : Kerem Çatay

Yönetmen : Mesude Eraslan

Eser : Reşat Nuri Güntekin

Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu

Müzik : Toygar Işıklı

Oyuncular : Halil Ergün (Ali Rıza), Güven Hokna (Hayriye), Bennu Yıldırımlar (Fikret), Deniz Çakır (Ferhunde), Hasan Küçükçetin (ޞevket), Gökçe Bahadır (Leyla), Fahriye Evcen (Necla), Güler Ökten (Cevriye), Ahmet Saraçoğlu (Tahsin), Perihan Savaş (Nurdan), Mustafa Avkıran (Mithat), Eren Balkan (Gülşen), Yusuf Atala (Kahveci Ahmet), Seda Demir (Sedef), ޞebnem Ceceli (Ayşe), Nezih Tuncay (Kemal),Selma Özkanlı (Suzan), Uğur Kıvılcım (Nuniş), Başak Sayan (Ceyda), Bülent Fil (Yaman), Selçuk Gülmeriç (Konsolos), Arda Esen (Serdar), Mustafa Orbay Avcı (Caner), Neslihan Atagül (Deniz), Berk Boğaç Akgüneş (Mehmet), Bedia Ener (Neyyir),


Künye :

Yaprak Dökümü izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı