Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaşamdan Dakikalar
Yaşamdan Dakikalar
Yaşamdan Dakikalar


Tarih: 2010-11-25 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yaşamdan Dakikalar’ın Konukları Uluslararası Caz Platformundaki Gururumuz Piyanist Kerem Görsev ve Vokalist Elif Çağlar Muslu...

YAޞAMDAN DAKİKALAR

Yedi yıldır kültür ve sanatın her durağına uğrayan, yaşamın açık koyu tüm renklerine uzanan Yaşamdan Dakikalar yeni yayın dönemine tv8 ekranlarında çok özel konu ve konuklar ile ekranlara geliyor…

Hıncal Uluç, Sunay Akın ve Nebil Özgentürk’ün sunduğu Yaşamdan Dakikalar’ın bu haftaki konukları uluslararası caz platformundaki gururumuz piyanist Kerem Görsev ve vokalist Elif Çağlar Muslu.

Kerem Görsev yeni çıkardığı THERAPY isimli albümünden eserleri ilk kez tv8 ekranlarında sergileyecek ve Londra Flarmoni Orkestrası eşliğinde çektiği klibi yine ilk kez Yaşamdan Dakikalar programında ekrana gelecek.

Her hafta kültür, sanat ve yaşama dair olayları kendine has yorumuyla ekranlara getiren Yaşamdan Dakikalar masasında bu hafta Osmanlı mimarisinin alt yapısını oluşturan Mimar Sinan ve hayatındaki aşkları konu edilirken gezilen sergiler, izlenen filmler ve takip edilen konserler de yerini alacak.

Haftanın şiir klibinde ise bir Bertolt Brecht şiiri yer alacak.


Künye :

Yaşamdan Dakikalar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı