Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İkbal ile Hayatın İçinden
İkbal ile Hayatın İçinden
İkbal ile Hayatın İçinden


Tarih: 2010-11-29 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZ’DAN ALTERNATİF TEDAVİ YÖNTEMLERİ EKRANA GELİYOR

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez sabah programı sunucusu İkbal Gürpınar İkbal İle Hayatın İçinden programıyla sabahları izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Birbirinden özel konukların ağırlandığı programda sağlıktan yemeğe, eğlenceden alışverişe, kozmetikten sağlıklı yaşama kadar her türlü bilgiyi bulacaksınız. Bu haftaki programa bitkiler konusunda uzman Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz konuk oluyor. Korkmaz, merak edilen ve sorulan birçok hastalık hakkında verdiği bitkisel öneriler ve açıklamalarla ekrana geliyor. Programda ayrıca Pilates Hocası Semra Duman ve ekibiyle pilates yapacaksınız. Hat, Varak Hocası Melda Çıkanlar da hat sanatı ile ilgili merak edilen konulara açıklık getiriyor.

Hayattan uzak kalmayın! Sağlıktan yemek kültürüne, eğlenceden bilgiye uzanan çok boyutlu bir tema üzerine kurulmuş ve kendine has üslubuyla ekrana gelen bir program... İnsana değer veren, onlarla ağlayan, onlarla gülen, samimi bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! Farklı hayatları, öyküleri, ekranlara getiren İkbal İle Hayatın İçinden sizlerin ekrandaki sesi olmaya devam ediyor. Programda ayrıca uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınıyor. Bu haftaki programa Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz konuk oluyor. Korkmaz, vermiş olduğu bitkisel tariflerle izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Sağlık sorunlarında verdiği alternatif bitkisel tedavi yöntemleri hakkında tanınan Korkmaz, bir çok hastalık için verdiği formüllerle ekrana geliyor. Programda ayrıca son dönemlerde pop&uum
l;ler olan pilates hareketlerini Semra Duman ile birlikte yapacaksınız. Hat sanatıyla ilgili merak edilen bütün sorular da Meral Çıkanlar tarafından cevaplanıyor.

Programda ayrıca birbirinden güzel takılar, örgü modelleri, gelinlik kızların çeyizleri sergileniyor ve izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Her alandan uzman konukların katıldığı ve izleyiciler için en doğru ve sağlıklı bilgileri yakalamaya çalışan İkbal İle Hayatın İçinden hafta içi dört gün yeni konu ve konuklarıyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

İkbal İle Hayatın İçinden’le her sabah ekranda sevinci, hüznü, mutluluğu ve umudu paylaşmaya hazır olun! Hepsi ve daha fazlası İkbal Gürpınar İle Hayatın İçinden’de... İkbal İle Hayatın İçinden haftanın dört günü sabah kuşağında 09.45’te Kanal 7’de…


Künye :

İkbal ile Hayatın İçinden izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı