Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ezgi İle ޞifalı Yemekler
Ezgi İle ޞifalı Yemekler
Ezgi İle ޞifalı Yemekler


Tarih: 2010-12-06 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


GIDA ZEHİRLENMELERİYLE İLGİLİ MERAK ETTİОİNİZ HER ޞEY EZGİ İLE ޞİFALI YEMEKLER’DE

Kanal 7’den sağlığınızı düşünen bir program… Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor. Programda hem damak tadına hitap eden hem de vücuda zarar vermeyen yemekler yapılırken uzmanlardan da sağlıklı yaşama dair ayrıntılı bilgiler canlı yayında paylaşılıyor. 06 Aralık Pazartesi günkü programa Gimdes Gıda Mühendisi Merve Bostan konuk oluyor. Bostan, günlük yaşantımızda sıkça karşılaştığımız gıda problemleriyle ilgili önemli bilgiler verecek.

Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey Ezgi Sertel’le ޞifalı Yemekler’de. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Tavuk hangi durumlarda zehirler? Balıkla yoğurdun birlikte yenmesi sakıncalı mıdır? Mantar alırken nelere dikkat edilmelidir? Bebek mamaları kanserojen midir? Damacana ile satılan sular ne kadar sağlıklı? Gibi sorulara yer verilecek. Programda ayrıca evde bebek maması, pandispanya ve kek yapımı izleyicilerle paylaşılacak.

Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen ޞifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!


Künye :

Ezgi İle ޞifalı Yemekler izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı