Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dünyayı Kurtaran Adam
Dünyayı Kurtaran Adam
Dünyayı Kurtaran Adam


Tarih: 2011-01-01 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OОLU

2055 yılında, Dünyayı Kurtaran Adam’a yenilen Uga intikamını almak için dünyaya gelir ve bir zamanlar onu alt eden adamın oğlu Zaldabar’ı kaçırır. Uga, Zaldabar’ın bir ikiz kardeşi olduğunu bilmemektedir.

Dünyayı Kurtaran Adam da kaçırılan oğlunun ardından uzaya çıkmış ve uzayın derinliklerinde kaybolmuştur.

Aradan yıllar geçer, bu arada uzaya giden ilk Türk Gökmen uzayda kaybolmuştur ve ondan haber alınamamaktadır. Dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen Dünyayı Kurtaran Adam’ın diğer oğlu Kartal ise Gökmen’i bulmak için görevlendirilir ve onu bulmak için uzaya gider.

Gökmen’i arayan Kartal, uzun aramalardan sonra Lunatika adlı gezegende babası Dünyayı Kurtaran Adam’ı ve Gökmen’i bulur. Gökmen ve arkadaşları bu gezegende saklanmaktadır.

Lunatika gezegeninde hem uzayda kaybolmuş olan Gökmen’i hem de babası Dünyayı Kurtaran Adam’ı bulan Kartal’ı sıra dışı olaylar ve maceralar beklemektedir.

Kötü ve acımasız bir uzaylı olan Uga tarafından kaçırılan ve kötü bir adam olarak yetiştirilen Zaldabar ile dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen ikiz kardeşi Kartal uzayda karşılaşacaktır.Yapım Yılı: 2006 Tür: Komedi, Aksiyon, Bilim - Kurgu Yönetmen: Kartal Tibet Oyuncular: Mehmet Ali Erbil, Cüneyt Arkın, Sinem Kobal, Burcu Kara, Burak Hakkı Süre: 97’ Ülke:Türkiye


Künye :

Dünyayı Kurtaran Adam izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı