Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe


Tarih: 2011-01-01 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Cazibe’den şüphelenen Kemal, kıskançlık krizine giriyor...Simge, detoks kampına girip ortalığı birbirine katıyor...

Kahkaha dolu yeni bölümüyle "Yahşi Cazibe" 1 Ocak Cumartesi 20.00’de ATV’de…

"YAHŞžİ CAZİBE"(Yeni Bölüm)

26. Bölüm

Kemal’in maddi sıkıntı çektiğini fark eden Cazibe, eve katkıda bulunmak ister ve Kemal’den habersiz, geçici olarak görme engelli bir kişiye yardımcı olmak üzere işe girer.

Kemal ise Cazibe’nin eve geç gelmesinden şüphelenip bir sabah onu takip edince Cazibe’yi zengin bir adamın evine girerken görür.

Bir dizi yanlış anlamadan sonra Kemal, Cazibe’nin sevgilisi zannettiği adamı hırpalar. Ne var ki bu adam aynı gün başka bir yerde daha Kemal’in karşısına çıkacaktır.

Öte yandan Peker Pekmez amirlerini Kemalle Cazibe’Nin evliliğinin sahte olduğuna ikna edemeyince çareyi sahte ihbar mektuplarında bulur. Ne var ki kazdığı kuyuya düşecek olan kişi çok yakınındaki biridir.

Simge detoks kampına gidip ortalığı birbirine katarken, o yokken Paris’e bakmaya gönüllü olan Ziverbey, Kemal ve Barış sayesinde bu kararından pişmanlık duyacaktır.Yapım : Süreç Film

Yönetmen : Bora Onur

Senaryo : Gani Müjde – Tükenmez Kalem

Oyuncular : Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Peker Açıkalın (Peker Pekmez), Selda Özbek (Manidar), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Serhat Özcan (Medeni), Mertcan Sevimli (Bersan), Tuğçe Kıltaç (Gül), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Eray Türk (Mahsun), Serhan Arslan (Erdoğan), Canan Maktal (Nazlı)


Künye :

Yahşi Cazibe izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı