Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
ޞüphe
ޞüphe
ޞüphe


Tarih: 2011-01-05 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Kanal D’de bugün yepyeni, muhteşem bir dizi başlıyor!

ޞüphe

Kimseye güvenme. Kendine bile…

Kanal D’de bugün (5 Ocak Çarşamba) başrollerinde; Selin Demiratar, İsmail Hacıoğlu, Serkan Altunorak, Uğur Karabulut, Güngör Bayrak, Burcu Kutluk, Müge Boz ve Burhan Öçal’ın oynadıkları, ޞafak Pekdemir, Adnan Biricik, Mahmut Gökgöz, Nusret ޞenay, Zeynep Kumral, Durukan Çelikkaya, Ebru Ojen ޞahin, Sevinç Kumaş, Begüm Benian ve Selçuk Özdoğan’ın da önemli rollerini üstlendikleri "ޞüphe" adlı yepyeni, muhteşem bir dizi başlıyor.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif Ayşe Durmaz’ın yaptığı "ޞüphe", pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor.

Üzerinde, 1 yılı aşkın bir süredir ve büyük bir titizlikle çalışılan "ޞüphe", görkemiyle göz kamaştıracak, sürükleyici ve sürprizlerle örülü hikayesiyle milyonların yeni ekran tutkusu olacak.

Çekimleri, İstanbul’un en lüks semtleri ve görkemli mekanlarında gerçekleştirilen "ޞüphe"nin konusu ise şöyle;

Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu’ların gizli varisi, İpek’tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi’nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.

1. Bölümün özeti

Milyarder işadamı Sedat Kutlu’nun merakla beklenen vasiyeti, Kutlu Ailesi’nde şok etkisi yaratır. Oğulları; Tarık, Aziz ve eşi Cavidan dışında mirasa ortak olan biri daha vardır; İpek Beyaz. Sedat Kutlu’nun herkesden sakladığı yasak aşkından olan kızı.

Her şeyden habersiz olan İpek, mütevazı yaşamını sürdürürken annesini meçhul bir cinayete kurban verir. İpek’i de öldürdüğünü düşünen seri katilin hesaba katmadığı bir şey vardır. İpek bundan sonra hayatına kafasındaki kurşunla devam edecektir.

Artık İpek için yanıt bulması gereken tek bir soru vardır. Kendisini ve annesini kim, neden öldürmek istemiştir?

İpek, Kutlu Ailesi’nin avukatından hayatını altüst edecek cevabı öğrenir. Annesinin katili Kutlu Ailesi’nden biridir. Bu ޞüphe ile İpek vasiyeti kabul eder ve Kutlu Ailesi’ne girer. Artık bundan sonra ne İpek ne de Kutlu Ailesi için hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.Yapım : DTV

Yapımcı : Elif Ayşe Durmaz

Yönetmen : Abdullah Oğuz

Senaryo : Zülküf Yücel

Oyuncular : Selin Demiratar (İpek Beyaz), İsmail Hacıoğlu (Aziz Kutlu),Serkan Altunorak (Tarık Kutlu), Uğur Karabulut (Cüneyt Yörük), Güngör Bayrak (Cavidan Kutlu), Burcu Kutluk (Serap Kutlu), Müge Boz (Meltem Kutlu), Burhan Öçal (Necdet Demircan), ޞafak Pekdemir (Aslı Demircan), Adnan Biricik (Av.Hakkı Özcan), Mahmut Gökgöz (Salih Yörük),Nusret ޞenay (Hikmet Beyaz) Zeynep Kumral (Yeşim), Durukan Çelikkaya (Burak Yörük), Ebru Ojen ޞahin (Zöhre), Sevinç Kumaş (Ayça), Begüm Benian (Fatma), Selçuk Özdoğan (Sedat Kutlu)


Künye :

ޞüphe izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı