Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fazla Mesai
Fazla Mesai
Fazla Mesai


Tarih: 2011-01-07 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"FAZLA MESAİ" -Canlı

Geveze ve Bay J ޞov Programına Başlıyor

Bay J ve Geveze’den erkekler, kadınlar ve ilişkiler üzerine Fazla Mesai... Yıllardır radyolardan aşina olduğumuz, sonra müzisyen olarak da başarılı performans sergileyen Geveze ve Bay J, şov programlarına NTV’de başlıyor. Bu haftadan itibaren her Cuma canlı yayınlanacak şov programında, radyoda her gün konuştukları kadın erkek ilişkileri üzerine bu kez karşılıklı tartışacaklar… Skeçler, akılalmaz sosyal sorumluluk projeleri, erkekler ve kadınlara sıradışı öneriler ve uyarıların olacağı programda tartışmanın içine ünlü konuklarda katılacak.

Kadın-erkek ilişkileri hiç bu kadar taraflı konuşulmamıştı!

Radyoseverlerin her sabah büyük bir ilgiyle takip ettiği Bay J ve Geveze’nin, kadınlar, erkekler ve ilişkiler üzerine keyifli sohbetleri, tesbitleri ve şakalarını bilmeyen yoktur… Dinleyicilerini gülmekten kırıp geçiren bu iki şovmen, güçlerini birleştirip NTV izleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak. Bir türlü fikirleri uyuşmayan ikili olarak karşımıza çıkacak Bay J ve Geveze, her hafta ünlü konuklarıyla birlikte birbirlerini ikna etmeye çalışacak. İkna süreci eğlenceli oyunlar, şaşırtmacalar ve zekice düşünülmüş taktiklerle bir şova dönüşecek.

Bay J’den Erkeklere Tüyolar

Bay J ve Geveze’nin program orkestrasıyla birlikte canlı performans sunacağı "Fazla Mesai"de, erkeklere ‘akıllı ol’malarını öğütleyen tüyolar ve akılalmaz sosyal sorumluluk projeleri de yer alacak...


Künye :

Fazla Mesai izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı