Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İskele Sancak
İskele Sancak
İskele Sancak


Tarih: 2011-01-07 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


TCK 102. MADDE TARTIޞMAYA AÇILIYOR

Ekranların en uzun soluklu tartışma programlarından biri olan Erhan Çelik’le İskele Sancak’ta her hafta birbirinden önemli konular uzman konuklarla değerlendiriliyor. Bu haftaki programda TCK’nın 102. maddesi tüm yönleriyle konuşuluyor. Programa İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersan ޞen, Fatih Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Osman Kaşıkçı ve uzman kişiler konuk oluyor. Konuklar, TCK 102. maddesi ile ilgili son tartışmaları sıcağı sıcağına İskele Sancak’ta değerlendiriyor.

Moderatörlüğünü Erhan Çelik’in yaptığı İskele Sancak’ta her hafta gündeme damgasını vuran bir konu ekranlara geliyor. Programda bu hafta uzman konuklar son günlerde yaşanan TCK 102. maddeye ilişkin bütün ayrıntıları derinlemesine değerlendiriyor. TCK’nın değişen maddesiyle hapishanelerdeki çok sayıda tutuklu 5 yılı doldurdukları için serbest bırakıldı. Yargının ağır işlemesinden kaynaklanan problemler sebebiyle tutukluluk süresinin 5 yıla inmesi dolayısıyla sonuçlanmayan davalarda tutuklu bulunan kişiler serbest bırakıldı. Çok sayıda suçlunun dışarı çıkması kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Erhan Çelik’in konukları İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersan ޞen, Fatih Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Osman Kaşıkçı ve uzman
konuklar İskele Sancak’ta son günlerde yaşanan tartışmaları bütün boyutlarıyla masaya yatırıyorlar. Erhan Çelik’le İskele Sancak Cuma akşamı saat 23.50’de Kanal 7’de!

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak bu hafta da gündeme damgasını vuran bir konuyu masaya yatırıyor. Erhan Çelik’le İskele Sancak, Cuma akşamı saat 23.50’de canlı yayınla Kanal 7’de.


Künye :

İskele Sancak izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı