Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza


Tarih: 2011-01-11 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ömer’i öğrenen ޞahnur ne yapacak? Savaş ve Pala eve dönebilecekler mi?

"Aşk ve Ceza", heyecan dolu yeni bölümüyle 11 Ocak Salı akşamı atv’de.

AޞK VE CEZA

(Yeni Bölüm)

40. Bölüm Özeti:

Nice engellere boyun eğmemiş, hep direnmiş, hep sevmiş bir kadın. Sevdiği adam ve ondan olan oğluyla birlikte yaşayacağı bir yuva hayal etmekten başka bir günahı olmayan bir kadın. Sevdiğini kaybettiğini sanan, oğlunun hasta olma ihtimali ile yıkılmış bir kadın; Yasemin...

Eşini ve büyük oğlunu kaybetmiş, küçük oğlunu cinayet suçlusu olarak hapse göndermiş, elinde kalan tek oğlunu da yitirdiği haberi ile yıkılmış, yaşamdan tüm umudunu kesmiş bir anne; ޞahnur...

Ve bu iki kadını birbirine kopmaz bağlarla bağlayan Ömer!

Herşey bitti denilen anda ޞahnur bir torunu olduğunu öğrenmiştir; Karanlık dünyasına güneş gibi doğan bu haber ޞahnur’un yaşama tutunması için yeterli bir nedendir. Hem kaybettiği oğlunun kokusunu duyacağı, onun yerine koyacağı, umutlarını yeşerteceği bir torun, hem de aşiretinin gelecekteki tek lideri, ailesinin ve soyunun devamı olarak görür Ömer’i. Ve bu düşüncelerle soluğu Yasemin’in evinde alır. ޞahnur’u karşısında gören Yasemin ise çok şaşkındır.

Bunlar olurken, İran’da Beşir’i tuzağa düşürüp yakalayan Savaş, Eşref ve Pala artık eve dönmeyi beklemektedirler. Ancak Hiçkimse’nin buna izin vermemesi karşısında endişelenirler. Evlerine gitmeyi planlarken bir araca bindirilerek bilmedikleri bir yere götürülmeleri akıllarına "Hiçkimse yoksa verdiği sözü tutmayacak mı?" sorusunu getirir.

Haldun’un eve dönüşü ile bayram eden Fidan, hala Pala’dan bir haber alamamıştır ve onun da Savaş gibi öldürüldüğü ihtimalini düşünerek kahrolmaktadır. Haldun kaçırılmasına dair tek kelime etmezken Fidan ve Yavuz birşeyler sakladığını düşünerek onu konuşturmaya çalışırlar.

Evladına kavuşan Nazan onu kendi yaşadığı eve götürmeye karar vermiştir, ancak işler Bora ve Baran’ın bu ilk tanışmaları için heyecanlanan Nazan’ın umduğu gibi gitmez.

Savaş’ın ölümü ile kendini evde fazlalık gibi hisseden Çiçek ile konuşan ve ona iki aşiret

arasındaki tek denge olduğunu hatırlatan Yavuz bir yandan da sahte kimliği ile Yasemin ve

özellikle Ömer ile ilgilenmeye devam etmektedir. Ancak planlarının dışında gelişen bir durumla karşı karşıyadır; Savaş’ı yok etmek için yaklaştığı Yasemin’e olan hisleri değişmeye başlamıştır...Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin

Senaryo : İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin

Müzik : Kıraç

Oyuncular : Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (ޞahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabeyoğlu (Pala), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Erkan Bektaş (Yavuz), Sennur Nogaylar (Leyla), Halil Kumova (Ahmet Moran), Nalan Yavuz (Fidan)


Künye :

Aşk ve Ceza izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı