Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Para Durumu
Para Durumu
Para Durumu


Tarih: 2011-01-14 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"Para Durumu yeni yayın saati:her Cuma 18:00’de CNBC-e’de"

"Hiç Para Avı’na çıktınız mı?

Para’nın Güzin Ablası Özlem Denizmen, bu haftaki Para Durumu programında elinde olta Para Avı’na çıkıyor. Ayda on - on beş dakikamızı ayırarak cebimizden kaçan paraları nasıl avlayacağımızın yollarını gösteriyor. Örneklerle cebimizden kaçmaya çalışan 140 TL’yi avlıyor.

Denizmen, programa e-mail atan ve telefonla bağlanan izleyicilerin de sorularını cevaplıyor.

"Ev almak istiyoruz ama peşinatımız yok. Para biriktirmemiz için ne önerirsiniz?"

"10 yıl vadeli kredi ile Almanya’da ev aldık. Kredi faizleri düşünce ev kredisini başka bankadan yapılandırmak istedik. Yapmadılar, ne önerirsiniz?"

"Bireysel kredi ve kredi kartı borçlarım var. İhbarname geldi, mal beyanında bulundum. İcra gelmedi. Kanunen ne gibi zorluklarla karşılaşabilirim? Ne yapmalıyım?" diye soran izleyicilere, tavsiyelerde bulunuyor. Onlara çözüm yolları gösteriyor...

Programın "Harcayabilir miyim?" bölümünde Özlem Denizmen, harcama yapmadan önce kendisine danışan, 2.el araba almak isteyen bir izleyici ile ev almak isteyen izleyicinin bugünkü gelirlerine, giderlerine, borçlarına ve birikimlerine bakarak, Para Durumlarını analiz ediyor. İzleyicilere tavsiyelerde bulunuyor. Bu harcamalarını "onaylıyor" veya "reddediyor".

Yeni yılla birlikte yayına giren "Para Durumu Tüyosu"nun yeni bölümünde ise Özlem Denizmen yine güncel, pratik, faydalı para yönetimi ile ilgili ipuçları veriyor. Bu haftanın ipucunu merak ediyorsanız;

Para Durumu, Özlem Denizmen’in farklı ve neşeli yorumuyla 14 Ocak Cuma, saat 18.00’de CNBC-e‘de.


Künye :

Para Durumu izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı