Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?


Tarih: 2011-01-14 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni bir ipucu bulunuyor...Bu ipucu kuzenleri bir kez daha şüpheli durumuna getiriyor...

Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Hakkı’nın başrollerini paylaştığı "Kızım Nerede?" heyecan dolu yeni bölümüyle

14 Ocak Cuma günü 22.20’de ATV’de...

KIZIM NEREDE? (Yeni Bölüm)

4. Bölüm Özeti:

Rüzgar’ın polisteki sorgusu devam ederken hiç beklenmedik bir gelişme olur. Rüzgar’ın annesi ve babasını değil de dayısını görmek istediğini söylemesi herkesi şaşkına çevirir. Bu istek Kağan’ın " Demiray Ailesi" hakkındaki şüphelerini daha da güçlendirir. Rüzgar sorgu odasında dayısına ne söyleyecek? Zafer’i öfkeden delirtecek sözlerle Zeynep’in ilgisi ne? Ya Suna? O da bütün gece ulaşamadığı kocasını artık sorgulamaya başlamıştır. Öfkeyle söylenen sözler en çok da Zafer’in yüreğini yakar.

Kağan ise etrafı yalanlarla çevrili bir soruşturmanın içinde Zeynep’in izini aramaya devam eder. Emin olduğu tek şey "birilerinin" yalanlarla korunduğu gerçeğidir. Tüm bunlar olurken Demiraylar’ın evine gelen telefon ortalığı bir anda karıştırır. Telefondaki ses "Zeynep" olduğunu söylemektedir… Gerçek ortaya çıktığında Demiraylar’ın acısı biraz daha katlanacaktır. Bu arada polis yeni bir ipucunun peşindedir. Bu ipucu kuzenleri bir kez daha şüpheli durumuna getirir. Suna kızıyla yaşadığı o son anlara geri dönerken, Kağan da en büyük acısıyla yüzleşmeye hazırlanır. Geçmiş yavaş yavaş gün ışığına çıkmaktadır.

Diğer tarafta İpek, Nihat’la olan yasak ilişkisini bitirme kararı aldığı gece büyük bir sırrı öğrenir… Mine ise oğlunun hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşacaktır… Ancak en şok edici gelişme kuzenlerden birinin ceketinde bulunan kanla ortaya çıkar. Ortalığa bomba gibi düşen bu gelişme hiç beklenmedik olayları da beraberinde getirir. Zeynep’in kaybolduğu gece neler olmuştur?Yapım : Medyavizyon / Fatih Oflaz, Ahmet Öncan

Yönetmen : Ersoy Güler

Senaryo : Makbule Kosif, Murat Koca

Oyuncular : Ece Uslu (Suna Demiray), Hüseyin Avni Danyal (Zafer Demiray), Burak Hakkı (Kağan Çakır), Yonca Cevher Yenel (İpek Demiray Arslan), Tolga Savacı (Bahadır Arslan), Özge Gürel (Zeynep Demiray), İnci Ültay (Hatice), Erdi Bolat (Rüzgar Orhun), Nihan Balyalı (Hazal Arslan), Serkan ޞenalp (Emre Arslan), Bengü Tezcan (Cansu Demiray), Zeynep Kadıoğlu (Eylül Demiray), Yağmur Kaşifoğlu (Mine Demiray Orhun), Soydan Soydaş (Kemal Orhun), Kamil Güler (Nihat Köktaş), Duygu ޞen (Neslihan Pasin), Gamze Karaman (Ebru Temer), Elçin Aktaş (Melisa), Özgür Özgencer (Metin)


Künye :

Kızım Nerede? izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı