Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Adını Feriha Koydum
Adını Feriha Koydum
Adını Feriha Koydum


Tarih: 2011-01-14 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


YENİ

ADINI FERİHA KOYDUM

Show TV yeni yıla yepyeni dizisi "Adını Feriha Koydum" ile iddialı başlıyor. Başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez, Melih Selçuk, Çağatay Ulusoy, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Yusuf Akgün, Eray Özbal, Feyza Civelek, Gökçe Uzuner, Gülşah Fırıncıoğlu, Kaan Olcay, Ahu Sungur’un paylaştığı dizi 14 Ocak Cuma günü izleyicileriyle buluşuyor.

Etiler’de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra’yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha’nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha’yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, ‘yukarının’ şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır.

Feriha’nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise ‘yukarıda’ oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu’dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir.Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha’nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha’nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu’nun takibine girer. Üzerinde Cansu’nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler’de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olac
aktır.

Feriha, Emir’in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir’e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande’nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha’nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.

Adını Feriha Koydum ilk bölümü ile 14 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında başlıyor…YAPIM MED Yapım

YAPIMCI Fatih Aksoy

UYGULAYICI YAPIMCICeyda Gönenç

YAPIM KOORDİNATÖRÜ Oğuzhan Sakaoğlu

SENARYO Tılsım

YÖNETMEN Merve Girgin

SANAT YÖNETMENİ Esra Oral

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ Ertunç Şženkay

OYUNCULAR

Zehra Vahide Gördüm

Feriha Hazal Kaya

Rıza Metin Çekmez

Mehmet Melih Selçuk

Emir Çağatay Ulusoy

Sanem Deniz Uğur

Cansu Sedef ޞahin

Hande Ceyda Ateş

Koray Yusuf Akgün

Ünal Eray Özbal

Orhan Cihan Okan

Rümeysa Esin Eden

Lara Feyza Civelek

Günce Gülşah Fırıncıoğlu

Emir Anne Ahu Sungur

Can Kaan Olcay


Künye :

Adını Feriha Koydum izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı