Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2011-01-16 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


HALUK VE MELTEM BİRLEޞECEK Mİ?

"ÇOCUKLAR DUYMASIN" (Tekrar)

"Çocuklar Duymasın"ın duygusallık ve kakahayla harmanlanan bu önemli bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 16 Ocak Pazar 22.10’da atv’de!

25.Bölüm Özeti:

Ayrı yaşama kararı alan Meltem ile Haluk arasında buzlar bir türlü erimiyor. Taş Fırın Erkeği Haluk ile Meltem hayati bir karar alma noktasına gelmiştir. Evliliğin kaderi bu bölümde belli olurken, çok duygusal sahneler birbirini izler.

Düğünde takılan altınların çalınması Tayyar’ı perişan eder. ޞükrü ve Hüseyin’in altınları çaldığından habersiz olan Tayyar polise şikayete gider. ޞükrü ve Hüseyin’in sorguya çekilmesiyle eğlenceli dakikalar başlar. Sorgulama sonucunda Tayyar’ı bir sürpriz beklemektedir.

Çocukluktan çıkıp genç bir erkek olan Havuç’a, babasından harçlık istemek, zor gelmeye başlar. Babasınının elinden harçlık almak, gururunu incitmektedir. Bu durumu öğrenen Haluk, sorunu çözmek için çareler aramaya başlar.

Seyyar Tayyar, Küçük Menderes ve Müsteşar Kemal, Yakup’un Kahvesi okey masasına oturur. Birbirinden renkli dört karakterin okey oynamaya kalkması, eğlenceli sahnelere yol açarken, Seyyar Tayyar’ın Amerika Eski Başkan’ı George Bush ile tanıştığını söylemesi herkesi şaşırtacaktır...Yönetmen : Bora Tekay

Proje : MinT

Yapımcı & Senarist : Birol GÜVEN

Müzik : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz

Sanat Yönetmeni : Oya Köseoğlu

Oyuncular : Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Zeyno Günenç (Gönül), Alp Eren Khamis (Orçun), Volkan Severcan (Tuna), Nejat Birecik (Sinan), Ferdi Akarnur (Kemal), Melek ޞahin (Emine), Alpaslan Özmol (Hüseyin), ޞükrü Koruyucu (ޞükrü), Süleyman Yağcı (İsmail), Mehmet Auf (Selçuk), Vatan ޞaşmaz (Engin), Meriç Acemi (Yasemin), Serkan Balbal (Tolga), Ceyhun Fersoy (Berke), Ömer Güney (Teo), Ali Barışık (Basri), Dolunay Pircioğlu (Müge), Gülçin Hatıhan (Canan), Sultan Ulutaş (Damla), Bengü ޞen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Emin Gümüşkaya (Seyyar Tayyar)


Künye :

Çocuklar Duymasın izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı