Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal


Tarih: 2011-01-16 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Asmin’in ölmediği ortaya çıkıyor…Fatma’nın Miran’a karşı öfkesi alevleniyor…Altay ve polis teşkilatı Miran’a ulaşmak için saniyeleri sayıyor!

AޞK BİR HAYAL

(Yeni Bölüm)

Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı "Aşk Bir Hayal" yeni bölümü ile 16 Ocak Pazar 20.00’de ATV’de!

55. Bölüm:

Mardin’de tüm aile Asmin’i kaybetmenin acısı içinde kıvranmaktadır. İstanbul da ise emniyet teşkilatı Miran’ı yakalayabilmek için gizli bir operasyona başlar. Bu operasyonun başkahramanı da Fatma’dır. Reşo’nun kaçırılması ve Miran’ın yanında tutulması Fatma’nın Miran’a karşı öfkesini iyice alevlendirir. Genç kadın oğluna kavuşabilmek için her şeyi göze almaya kararlıdır. Fatma cezaevinden firar ettirilir ve Mardin’e Miran’la buluşmaya gönderilir. Oğlu Reşo’nun yalvarmalarına dayanamayan Miran Fatma’yı Mardin’e alacaktır. Tüm bunlar olurken adli tıptan gelen bir haber, Mardin’de konaktakilere bayram sevinci yaşatır. Asmin‘in olduğu sanılan ceset genç kadına ait değildir. Altay’a Mardin ve İstanbul emniyetinin ortaklaşa bir operasyon düzenlediğini açıklanır. T&
uuml;m emniyet teşkilatı ve Altay artık Miran’ın nefesini hissetmekte ve ona ulaşmak için saniyeleri saymaktadır.Yapım : Erler Film

Yapımcı : Türker İnanoğlu

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Senaryo : Mahinur Ergun

Oyuncular : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Nevin Anne), Kadir Turan (Abdo), Ali İpin (Baran), Müje Uzman (Ayfer), Berke Özcan(Memo/Küçük Altay), Ataberk Mutlu (Reşat), Efe Kılıç (Umut)


Künye :

Aşk Bir Hayal izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı