Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar


Tarih: 2011-01-16 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR"

ÇOK ÖZEL BÖLÜMÜ İLE EKRANDA!

Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu akşam, önceki bölümlerin en beğenilen skeçlerinden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor. Futbol yine gündeminde ilk sırasında. Sahne yine bir futbol sahasına dönüyor ve bir yedek kulübesinde yaşananlara şahit oluyoruz. Yedek oturmaktan sıkılan futbolcu, neleri göze alabilir? Tüm macera Çok Güzel Hareketler Bunlar’da !

Ve, bir olay yeri! İndirime giren bir mağaza, kadınların saldırısı ile savaş alanına dönecek. Mağaza sahibi ve çalışanlar kendini kaybetmiş kadınlarla baş edemeyince olaya özel timler müdahale edecek!

Evde canları sıkılan Bülent ve ޞahin, eski kız arkadaşlarını aramaya karar verirler. Ya eski kız arkadaşları yeniden tavlayacaklar ya da apartmana yeni taşınan komşulara kendilerini beğendirecekler!

ÖSS’ye girecek olan gencin, sınava hazırlık sürecinde geçirdiği evreler de ekranda olacak. Üniversite stresi öyle fazladır ki, ak sakallı dede bile olaya müdahale etmek için sahneye çıkar!

Arkadaşının sevgilisini kıskanan kankaya da bir sevgili bulunması gerekmektedir! Ama nasıl? Kankalar bir cafede buluşurlar ve yine işler karışır!

Erkeklerin playstation oynadığı, kadınların ise dizi izlemek için her tür numarayı çevirdiği bir akşam gezmesine de konuk olunuyor. Kadınlar erkeklerin içinden bir tanesini dizi izlemeye ikna edince, durum biraz tuhaflaşacak!

Bir grup inşaat işçisi de yarışma furyasına dahil oluyor. Yiyememekteyiz programı ratingleri altüst ediyor!

Ve tabi ki Boğaç ile Pelin!

Ralli macerası’nda Co pilot hatasıyla yolunu kaybeden ralliciler finish çizgisini aramaya başlar. Ve yolları bir köye düşer! Onlara önce muhtar sonra çoban yardım eder. Ancak ortada bir gariplik vardır!

Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne’nin maceraları da ekranda.

Çok Güzel Hareketler Bunlar kahkaha dolu özel bölümüyle bu akşam Kanal D’de!


Künye :

Çok Güzel Hareketler Bunlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı