Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dexter
Dexter
Dexter


Tarih: 2011-01-17 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"Dexter"

Vicdan azabı ölümcüldür

5.SEZON İLK İKİ BÖLÜM

Geçtiğimiz sezon dünyası başına yıkılmıştı, bu sezon ise eline bulaşacak tek şey kan değil. Bazen hayata devam etmek insanı öldürebilir. Dexter yeni SEZON ilk iki bölüm Pazartesi 22:00’de.

Vicdan azabı öldürücüdür

TV tarihinin en yetenekli seri katili Dexter Morgan, eşi Rita’yı kaybetmenin ardından yas tutuyor. Vicdan azabı çeken Dexter, artık daha keskin bıçaklar kullanıyor ve daha ani kararlar veriyor. Onu hiç bu kadar tehlikeli görmemiştik.

NEREDE KALDIK?

Geçtiğimiz sezon nihayet Rita ile dünya evine giren Dexter yeni baba olmanın heyecanını yaşıyordu. Aile hayatıyla seri katillik kariyeri arasında bir denge kurma mücadelesi verirken bu işi kıvırmanın ve yakayı ele vermemenin yolunu bulan bir başka katille yolları kesişti. Üçlemeci Katil takma adlı Kyle Butler ile tanışan Dexter, bu seri katilden çok şey öğrendi. Ama öğrendiklerinin bedelini de ağır bir şekilde ödedi. Dexter’ın gerçek kimliğini öğrenen Kyle, cinayetler üçlemesinin son halkasını Rita’nın kanıyla tamamladı. Kyle’ı öldürdükten sonra eve dönen Dexter, altı aylık oğlu Harrison’ı annesinin kan gölü içinde ağlarken buldu. Bu sahne ona hiç de yabancı değildi.

Dexter’I NELER BEKLİYOR?

Üçlemeci Katil ile ilişkisinde kullandığı Kyle Butler kimliği Dexter’ın başına bela olacak. Geçtiğimiz sezonda kimi kirli işe karışan polis Quinn’in dikkatini çeken Dexter, bu sezon Kyle Butler’ın peşine düşen Quinn’i başından savmanın yollarını arayacak. Arthur Mitchell’ı bulamayan FBI da Dexter’ın dertlerine dert katacak. Üçlemeci Katil’i öldürmekte geç kalması ve Rita’nın ölümü nedeniyle kendini suçlayan Dexter, öfkesini çıkaracak yeni avlar bulmakta usta olsa da, aceleci davranmanın sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Rita’nın ölümü sonrasında girdiği psikoloji kız kardeşi Debra’nın da ondan şüphelenmesine neden olacak. Annesini kaybeden Astor, erkek kardeşini de alıp büyükannesinin yanına taşınacak. Minik oğlu Harrison ile baş başa
kalan Dexter, denge kurmakta ve kendini kontrol etmekte zorlanacağı bir dönem yaşayacak. Harry’nin yasaları bile bu dönemde onu yakalanmaktan ya da kendine zarar vermekten alı koyamayacak.


Künye :

Dexter izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı