Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri


Tarih: 2011-01-20 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DÜRÜYE’NİN GÜОÜMLERİ

Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa ޞevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri her Perşembe Star TV’de!

Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.

24.bölüm özet:

‘ZÜHTÜ YAKAYI ELE VERİYOR’

Muğla’da belalısı Cazip’le karşılaşan Zühtü, düğün öncesi başını belaya sokmamak için köyde saklanmaya karar verir. Ancak Cazip’in köye geldiğinden habersizdir. Köyde Ümit ve Yaman’dan yanlışlıkla dayak yiyen Cazip, Ümit tarafından özür mahiyetinde işe alınır. Ümit Cazip’in Almanya’da Zühtü’nün yanında çalıştığını kısa sürede anlar. Dürüye ve Zühtü’’nün evlenmesini engellemek için Cazip’e Almanya’dan Helga’nın getirilmesi görevi verilir. Plan hazırdır, Helga Türkiye’ye gelecek, nikah masasında Zühtü’nün karşısına çıkarılıp Zühtü herkesin içinde bozguna uğratılacaktır.Yapımcı : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu

Yönetmen : Mustafa ޞevki Doğan

Senaryo : Baykut Badem, Filiz Ekinci

Oyuncular : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), ޞule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)


Künye :

Dürüye’nin Güğümleri izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı