Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Conan
Conan
Conan


Tarih: 2011-01-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"SHAMELESS"Conan

Gececil Hayvan, Utanmaz Adam’a karşı! William H.Macy konuk

17 ޞubat’tan itibaren e2’de başlayacak yeni dizi "SHAMELESS"ta, altı çocuk babası bekar bir adamı canlandıran William H.Macy, Conan O’Brien’a konuk.

ABD’de yayınlandığı kanalda yedi senenin en yüksek reytingine ulaşan SHAMELESS, şimdiden eleştirmenlerin gözdesi. Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarına tanıklık edeceksiniz.

Frank Gallagher (William H.Macy) Kimdir?

Sahtekarlık onda, alkol onda... Chicago varoşlarının bağrından kopan en çarpık ailenin reisi Frank Gallagher tanıyıp tanıyabileceğiniz en utanmaz adam.

SHAMELESS’in başarısında, Frank Gallagher’ı canlandıran William H. Macy’nin önemli bir rolü var. Sinemaseverlerin çok yakından tanıdığı Macy, Oscar ve Altın Küre’ye aday gösterilmiş, Emmy ödülünü ise iki kez evine götürmüş ünlü bir aktör. Televizyon dünyasında adını ilk olarak birkaç sezonunda rol aldığı ER ile duyuran oyuncuyu hafızalara kazıyan rol ise; Fargo filmindeki, kayınpederinden fidye parası koparabilmek için karısını kaçırtan ancak daha sonra her şeyi yüzüne gözüne bulaştıran koca karakteri oldu. Bu filmle birçok ödüle aday gösterilen ünlü aktörün diğer önemli filmleri arasında Boogie Nights, Wag The Dog, Pleasantville ve Magnolia dikkat çekiyor. Macy, 1997 yılından bu yana kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan, Desperate Housew
ives’tan tanıdığımız Felicity Huffman ile evli.


Künye :

Conan izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı