Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatın İçinden
Hayatın İçinden
Hayatın İçinden


Tarih: 2011-01-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE KULLANILAN YÖNTEMLER İKBAL İLE HAYATIN İÇİNDEN’DE

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez sabah programı İkbal İle Hayatın İçinden’e bugün Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aret Kamar konuk oluyor. Op. Dr. Aret Kamar ilaçlı ve ilaçsız tüp bebek tedavisi hakkında çok önemli bilgiler veriyor.

Sempatik sunucu İkbal Gürpınar’ın performansıyla ekrana gelen İkbal İle Hayatın İçinden programında uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler veriliyor. Sağlıktan yemek kültürüne, eğlenceden bilgiye uzanan bir program.. İkbal İle Hayatın İçinden’le her sabah ekranda sevinci, hüznü, mutluluğu ve umudu paylaşmaya hazır olun! Bugünkü programda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aret Kamar tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlı ve ilaçsız yöntemler hakkında detaylı bilgilerle ekrana geliyor. Tüp bebek tedavisinde gelinen son nokta nedir? Tüp bebek tedavisinde çiftlerin dikkat etmesi gereken konular nelerdir? Çiftler en çok hangi konuda zorlanıyor? Tüp bebek tedavisinde kullanılan yöntemler nelerdir? Hangi tedavi hangi durumlarda kullanılmalıdır? Gibi tüp bebek tedavisiyle
ilgili sorular programda cevap buluyor. Programda ayrıca Meltem Açıkel her zaman olduğu gibi takı tasarımlarıyla ve verdiği pratik bilgilerle izleyicilerle birlikte oluyor.


Künye :

Hayatın İçinden izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı