Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Erkan Tan’la Başkent’ten
Erkan Tan’la Başkent’ten
Erkan Tan’la Başkent’ten


Tarih: 2011-01-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Programa, Sağlık Bakanı Recep Akdağ Konuk Oluyor…

ERKAN TAN İLE BAޞKENT’TEN ERZURUM’DA

tv8’de hafta içi her sabah 08:30-10:30 saatleri arasında yayınlanan, tv8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan tarafından hazırlanıp sunulan Erkan Tan İle Başkent’ten programı 24 - 28 Ocak tarihleri arasında özel bir haftayla, her gün Erzurum’dan evlerinize konuk olacak…

Tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış Doğu’nun yükselen değeri Erzurum; Çifte minareli medresesinden saat kulesine, Oltu taşının zarafetinden yöresel tatlarına, aşıkların atışmasından renkli insan manzaralarına, geniş bir yelpazeyle bir hafta boyunca ekranlarınızı süsleyecek. Gidemeyenleri Erzurum’a gitmişçesine tanıtacak program, her yönüyle bu güzel şehri anlatacak.

25. Dünya Üniversiteler Kış Olimpiyat’larının meşalesini ateşleyen Erzurum, Universiade 2011 etkinliğiyle tüm dünyaya adını duyuracak. Erkan Tan ile Başkent’ten Türkiye’nin beyaz incisi Palandöken’den gerçekleştireceği programlarla da hem olimpiyatların nabzını tutacak hem de gündemdeki gelişmeleri bembeyaz bir atmosferden takip edecek…

27 Ocak Perşembe günü tv8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan’ın konuğu, Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ…

Sağlık personelleri olimpiyatlardaki olası sakatlıklara hazırlıklı mı?

Sigara yasağına uymayan işletmeler kapatılacak mı?

Tam Gün Yasası’nda son durum ne?

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, tüm bu konular ile ilgili merak edilenleri ve gündemdeki konular ile ilgili değerlendirmelerini canlı yayında Erkan Tan’a anlatacak.

Ekranlarda fark yaratan Erkan Tan ile Başkent’ten, Türkiye’nin nabzını Doğu’nun yükselen değeri Erzurum’dan tutmaya devam ediyor.


Künye :

Erkan Tan’la Başkent’ten izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı