Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2011-01-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"GENİŞž AİLE"

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı başrollerini Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bülent Çolak, Mustafa Uzunyılmaz, Bora Akkaş, Ahmet Sarsılmaz, Betül Arım,Tolga Canbeyli, Gizem Akman,Deniz Kazdal, Melis Babadağ, Ali Tutal, Sevim Gelenbe, Yakup Yavru ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile, yeni bölümüyle Star’da!

74.bölüm:

BOYACIKÖY’DE MUHTARLIK SEÇİMLERİ VAR

MAHALLEDEN İKİ ADAY ÇIKAR: KUDDUSİ VE EKBER...

Mahallenin yaşlı muhtarı kalp krizi geçirerek hakkın rahmetine kavuşur. Boşalan muhtarlık koltuğu için Cevahir ve Koyu Bilal hemen atağa geçerler. Koyu Bilal babası Ekber, Cevahir ise Kuddusi için kolları sıvar. İki ezeli rakip mahallede kulis yapıp oy avcılığına çıkarlar. Seçim atmosferi iki aile arasındaki gerginliğin artmasına neden olur.

Cevahir’in ise polis ile başı derttedir. Zeynep’in ilk tanıştıkları zaman açtığı taciz davası ile ilgili karakola ifade almaya götürülür. Cevahir, Zeynep’ten şikâyetini geri almasını ister ama bu sanıldığı kadar kolay değildir. Zeynep şikâyeti geri almanın karşılığında tek bir şart öne sürer. Pırıl ile ޞoray kavga ederler bunu fark eden Zekai eski aşkına yeniden kavuşabilmek için bir plan yapar ama planı geri teper. Mahalle muhtarı seçimlerinden çıkan sonuç ise herkes için büyük bir sürpriz olur.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Ömer Uğur

Senaryo : Cüneyt İnay

Müzik : Cem Erman

Oyuncular : Cevahir(Ufuk Özkan), Zeynep(Rojda Demirer), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez(Mine Teber), Koyu Bilal(Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan(Bihter Dinçel), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Pırıl(Gizem Akman), Ulvi(Bülent Çolak), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Nevriye (Betül Arım ) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Künye :

Geniş Aile izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı