Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İskele Sancak
İskele Sancak
İskele Sancak


Tarih: 2011-01-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SİYASET GÜNDEMİNDEN SICAK BAޞLIKLAR İskele Sancak’TA

Ekranların tartışma klasiği Erhan Çelik’le İskele Sancak her hafta birbirinden önemli konular ve uzman konuklarla ekrana geliyor. İskele Sancak’ta uzman konuklar bu hafta soldaki sıcak siyasi gelişmeleri, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün başkanlık sistemine ilişkin açıklamalarını ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın içki yasağına ilişkin tartışılan sözlerini masaya yatıracaklar…

Türkiye yeniden Başkanlık sistemini tartışıyor. Daha önce Başbakan Erdoğan’ın ’Olumlu bakıyorum’ diyerek başlattığı, Başkanlık sistemi ile ilgili tartışma bu kez de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün "Başkanlık sistemi ile ilgili çekincem var " sözleri ile tekrar gündeme geldi. Gül’ün açıklamaları Ak Parti’yi söylendiği gibi ikiye mi böldü?

Demokratik Sol Parti yönetiminin istifasını istediği Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, DSP’den istifa etti. CHP, Büyükerşen’i resmen partiye davet etti. Solda neler oluyor? Taşların sürekli yerinden oynadığı sol siyasi partilerde bu neye işaret ediyor?

Alkol tüketimine ilişkin çıkarılan yeni yasanın ardından farklı sesler yükselirken Başbakan Erdoğan’ın içki yasağına ilişkin yorumları dikkat çekmiş, tepki toplamıştı. Erdoğan’ın insanız biz de hata yapabiliriz şeklindeki son açıklamalarını nasıl okumak lazım? Uzmanı konukların katılacağı programda siyaset gündeminin sıcak konuları tartışmaya açılacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Cuma 23.50’de Kanal 7’de.


Künye :

İskele Sancak izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı