Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canan
Canan
Canan


Tarih: 2011-01-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Canan

geri dönüyor…

Gamze Özçelik, uzun bir aradan sonra Canan dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Projenin kendisini oldukça heyecanlandırdığını belirten Özçelik şunları söyledi;

"Bildiğiniz gibi uzun süredir her hangi bir projede yer almıyordum. Taa ki Canan dizisi önüme gelene kadar. Türk edebiyatının ölümsüz eserlerinden biri olan Canan’ın televizyona uyarlandırıldığını duymak beni bir hayli heyecanlandırdı. Dizide duygusal ancak güçlü bir karakteri canlandırıyorum. Bu karakterin de izleyiciler tarafından çok beğenileceğine eminim…"

28 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle, FOX’ta ekrana gelecek olan dizinin yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor. Peyami Safa’nın aynı adlı eserinden ekrana uyarlanan dizide Gamze Özçelik, küçük yaşta ailesinden uzaklaştırılan ve zengin bir aileye evlatlık olarak verilen Canan karakterini canlandırıyor. Geçtiğimiz hafta İstanbul’da çekimlerine başlanan dizide Özçelik’e, Erdinç Gülener eşlik ediyor.

Yapımcılığını Koliba’nın üstlendiği dizinin öyküsü ise kısaca şöyle;

Canan, küçük bir kızken doğduğu köyünden ve annesinden koparılarak zengin bir aileye evlatlık verilir. ޞanssızlığı burada da yakasını bırakmayacaktır. Genç ve güzel Canan karnında taşıdığı bebeği ile bu kez de ailesi olarak gördüğü evden uzaklaştırılacaktır.

Canan, yıllar sonra güçlü, acımasız ve zengin bir kadın olarak masumiyetini çalanlarla yüzleşmek üzere intikam almak için geri döner. Karanlık sırların, acımasızlığın, kirli oyunların ortasında kalan Canan aslında zorlu bir yolculuğun başındadır.

Canan heyecanla beklenen ilk bölümüyle 28 Ocak Cuma günü saat 20.15’te FOX ekranlarında…


Künye :

Canan izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı