Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2011-01-29 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


" KÜÇÜK KADINLAR "

Onlar Küçük Kadınlar.

Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı "Küçük Kadınlar" bu akşam Star TV’de!

114.bölüm:

ARMİ, SON ANDA GELEN YARDIM İLE KURTULUR. GAYE BÜTÜN OLANLAR YÜZÜNDEN ARMİ ‘Yİ SUÇLAR. HİÇ BEKLMEDİĞžİ BİR HABER ALAN EYLÜL NE YAPACAОINI BİLEMEZ.

Armi, şans eseri gelen yardım ile yangından kıl payı kurtulur. Ancak yaşadıkları yüzünden şoktadır. Ali’nin Almanya’dan gelen arkadaşı Umut’un aslında kız olması Eylül’ün tuhafına gider üstelik şirkette birlikte çalışacaklardır. Birbirlerini daha yakından tanımak için yemeğe çıkarlar.

Armi’nin hastanede olduğu haberini alan kızlar hemen onun yanına koşarlar. Kocasının ölüm haberini alan Gaye’de hastaneye gelir. Bilge’nin okuldan artan zamanlarda ayakkabı boyacılığı yaptığı, Yeliz’in ek bir işte daha çalıştığını öğrenen Armi, istemeyerek de olsa Ozan’ın mirası ile ilgili bir karar vermek zorunda kalır. ޞirkete çalışanlarla konuşmaya gelen Armi’yi orada kötü bir sürpriz beklemektedir.

Gebelik testi yapan Eylül ise şaşkındır. Aldığı haberi bir tek Armi ile paylaşan Eylül, Ali’ye henüz söylemek istemez. Ancak Armi, tereddütler yaşayan Eylül’e verdiği sözü tutamaz.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Hakan Arslan

Müzik : Cem Yıldız

Senaryo : Deniz Akçay

Oyuncular : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Künye :

Küçük Kadınlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı