Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar


Tarih: 2011-01-30 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR"

ÖZEL BÖLÜMÜ İLE EKRANDA!

Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu akşam, önceki bölümlerin en beğenilen skeçlerinden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor. Pelin’le ilişkilerinin
birinci yılını kafeteryada kutlamak isteyen Boğaç, Ersin’in gelmesiyle sinirlenir. Boğaç’la Ersin street fighter turnuvası düzenler. Yenilgiyi kabul edemeyen Boğaç, sinirlerine hakim olamaz. Pelin kavga ile sonuçlanan bu günü sinir harbi içinde bitirir.

Yeni bir aşkın doğmasına ne neden olur? Sevgilisinden ayrılan bir kadın, işten kovulan bir adam, otobüste bir kadınla tartışan bir adam farkına varmadan bir aşkın oluşmasına neden olabilirler mi?

Yeni yılı çöp toplayarak karşılayan iki kafadarın hikayesi kahkaha ve eğlenceyi garanti ediyor.

Mağazada alışverişe çıkan, birbirlerinin giydikleri kıyafetleri beğenmemekte ve tutarsız hareketler sergilemektedirler. Tezgahtarın da olaya müdahalesiyle işin sırrı ortaya çıkacaktır.

Karısını bütün özel günlerinde aynı restorana getiren adam bu kez yer ayırtmayı da unutmuştur. ޞansa tüm masalar doludur. Adam masaları boşaltmak için insanları kaçırtmaya çalışmakta, karısı ise olayları izledikçe çileden çıkmaktadır. Adam kavga etmekte olan bir çifti gözüne kestirmiş ve karısının gönlünü almak için avına çoktan odaklanmıştır.

Boksör bir adamın, dövüş sırasında beynindeki nöronları inceleyen bilim adamı, round round yumrukların nöronlara olan etkisini canlı olarak göstermektedir. Zavallı nöronlar sarsıntının etkisiyle olayı halaya çekmeye kadar götürürler.

Yılbaşı partisine yetişmeye çalışıp trafikte kalan çiftin başına neler gelir?

Patronunu eve yemeğe davet eden adam, gece sonunda ortaya çıkacak manzarayı hayal bile etmemiştir. Patron kadındır ve adamın karısı bundan hiç hoşlanmaz. Gecenin finaline pasta savaşı damgasını vurur!

Boğaç’ın yılbaşı çekiliş macerası da özel bölümde ekranlara gelecek…

Okul kantininde kızlarla tanışmak için fırsat kollayan gençler tanıştıkları kızı beğenmezler. Ancak işte tam bu noktada iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi sorusunun cevabı Bkm Mutfak’ta yanıt bulacak.

Hıyarlı Baba ile Havuçlu Anne yılbaşı yemeği için yemeğe çıkarlarsa sahnede kahkaha eksik olmaz…

Çok Güzel Hareketler Bunlar kahkaha dolu özel bölümüyle bu akşam Kanal D’de!


Künye :

Çok Güzel Hareketler Bunlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı