Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2011-02-02 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Nisa’nın son çaresi ne? Batu’nun kurduğu ölümcül tuzağa kimler düşecek? Harun Nisa’nın hedefi mi olacak?

"Unutulmaz", heyecan ve duygu yüklü yepyeni bölümüyle 2 ޞubat Çarşamba akşamı saat 22.45’de ATV’de!

Unutulmaz(Yeni Bölüm)

69. Bölüm Özeti:

Eda ve Harun hayatlarının en acı günlerinden birini yaşarken, Ece de sebep olduğu felaketin ağırlığı altında ezilmektedir. Ne kadar üzgün olduğunu anlatmaya çalışsa da sözleri Harun’u daha da çıldırtacaktır. Yağmur büyük bir mutlulukla abla olacağının hayallerini kurarken, Eda yerle bir olan dünyasında çaresiz ve öfkelidir.

Eda ve Harun’la ilgili son gelişmeler Aras’ı oldukça şaşırtır. ޞaşıran sadece o değildir. Olanları Harun’dan öğrenen Türkan da panik içindedir. Eda ise her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Harun’a öfkesini kusmaktadır. Harun çaresizdir. Artık onun için yapılacak tek bir şey kalmıştır. Türkan ve Melda Eda’ya destek olmaya çalışırken, Eda için en zor an gelmiştir. Yağmur’a gerçeği anlatmak.

Batu’nun Nisa’ya oynadığı oyunu daha da ölümcül bir hale getirirken, Kerem de Türkan’ın hastalığı yüzünden perişan olan Cemil’i eve getirir. Ancak Türkan’ın yüreği henüz soğumamıştır. Melda’dan annesinin hastalığını öğrenen Ferda’nın aklında tek bir duygu vardır. Annesinin yanında olmak.

Artık Eda’nın hayatındaki tek şey kızı Yağmur’un mutluluğudur ve bunun için her şeyi yapacaktır. İstemese bile. Aklı Eda ve Yağmur’da olan Harun ise yıllardır peşinde olduğu Kenan’a ait çok önemli bir ipucu yakalamıştır. Ve bu ipucu Harun’a tek bir kişiyi işaret etmektedir.

Harun Kenan’ın peşindeyken, Aras’ta Hazar’ın karşısına çıkmanın zamanı geldiğini düşünmektedir. Eda ise, babasını özleyen ve eve gelmesini isteyen Yağmur’a ne diyeceğini bilememektedir. Ama söz konusu kızının mutluluğudur.Yapım : Stil Medya Yapımcı : Ahmet Bayram Yönetmen : Cem Tabak Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal, İhsan Aydın Oyuncular : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Mert Yavuzcan (Batu), Anıl Çelik (Kerem), Deniz Kurt (Gülay), Ayça ޞahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Burak Güneş (Can), Nihat Alptuğ Altınkaya.


Künye :

Unutulmaz izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı