Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatım Dizi
Hayatım Dizi
Hayatım Dizi


Tarih: 2011-02-22 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


HAYATIM DİZİ ARTIK SALI GÜNLERİ!

Dizi izlemek hiç bu kadar kazandırmamıştı! Yayınlandığı ilk bölümden beri ilgiyle izlenen, sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı "Hayatım Dizi",bundan böyle Salı günleri izleyicisiyle buluşacak.

Geçmişten bugüne Türk televizyonlarında yayınlanan yerli ve yabancı diziler hakkında soruların sorulduğu "Hayatım Dizi" de kimi zaman dizi setlerine canlı bağlantı yapılacak, kimi zaman da dizilerin sevilen oyuncuları stüdyoya gelerek sürprizler yapacak.

Yarışmanın kuralları:

Katılmak için aranan tek şart, üç kişilik ekibin akraba olması. Bu üç yarışmacı, yarışmaya başlamadan önce üç ayrı grupta yer alan 5’er televizyondan birer tanesini seçecek. Seçilen televizyonların içinde 10 bin TL’den 500 bin TL’ye kadar çeşitli miktarlarda para ödülü olacak. Üstelik üç yarışmacıdan birinin seçtiği televizyonda mutlaka 500 bin TL olacak. Ardından yarışmaya geçilecek.

Yarışmada toplam 10 soru sorulacak. İlk dört sorunun tek bir konu başlığı, kalan 6 sorunun ise iki konu başlığı olacak. Böylece yarışmacılara iki konu başlığından başarılı olabileceklerini düşündüğünü seçme fırsatı tanınmış olacak.

Yarışmanın en heyecanlı anları ise yanlış yanıt verildiğinde yaşanacak. Çünkü her yanlışta üç kişilik aileden bir yarışmacı, seçmiş olduğu televizyonun içindeki para ödülü ile birlikte yarışmadan ayrılacak. Bir yanlış bir yarışmacı ve televizyonu, iki yanlış ikinci yarışmacı ile ikinci televizyonu da kaybettirecek. Hiç yanlış cevap vermeden 10 soruyu da doğru yanıtlayarak bitiren yarışmacılar ise, önlerinde açılmamış olan televizyonlardan birini seçerek içindeki para ödülünü kazanmış olacak.

Yarıştırırken, eğlendirmeyi amaçlayan "Hayatım Dizi"ye yarışmacı olarak katılabilmek için http://www.startv.com.tr adresindeki başvuru formunu doldurmak gerekiyor.


Künye :

Hayatım Dizi izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı