Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-02-22 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"Papatyam"

" iki yalnız bir yastıkta"

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı "Papatyam" bu akşam Star TV’de!

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

92. Bölüm Özet:

Düğün günü geldi çattı. Sonunda Seyfo ve Özge dünya evine giriyorlar. Kadınlar kuaföre gittiğinde Necati’yi büyük sürpriz bekler. Feride’nin eski kocası Ömer zil zurna sarhoş eve gelir. Bu da yetmezmiş gibi birde Necati’nin yurtdışında yaşayan eski karısı Beyza’da çat kapı gelir. Hem Ömer’in hem de Beyza’nın düğünde rezalet çıkarmaması için Feride’den saklamaya çalışan Necati yalan üstüne yalan söyler.

Feride’nin dünürü ޞükran ise düğün sonrası, takılan takıların peşine düşer.

Takıların peşinde olan sadece ޞükran değildir, yeni evli çiftleri takip eden hırsızlarda fırsat kollamaktadır.

Çarşıda Seyfo’nun sağdıcı kim olacak yarışını kazanan Rıza gururlu Yusuf üzgündür… Ama sağdıçlık işi Rıza’nın tahmin ettiğinden daha zor bir görevdir.

Hamit düğünde Nurşen’i etkilemek için dans dersleri almaya karar verir. Kendisine bulduğu hoca ise bozuk yok Abbas’tır.

Taylan’ın Özge ve Seyfo’ya verdiği balayı tatili sözü ise ikisini de şok eder. Çünkü Taylan Mısır’da bir hafta tatil ayarlamıştır.Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven

Yönetmen : Bora Tekay

Senaryo : Murat Aras

Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( ޞebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Künye :

Papatyam izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı