Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
How I Met Your Mother
How I Met Your Mother
How I Met Your Mother


Tarih: 2011-02-24 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"How I Met Your Mother"

En İyi Sezon

6.Sezon Bölümleri Başlıyor

Ekranların en komik ve en uzun tanışma hikayesine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizinin yaratıcıları, "Bu şimdiye kadar hazırladığımız en iyi sezon oldu" açıklamasıyla heyecanımızı körüklüyor.

Carter Bays ve Craig Thomas karşımıza bomba gibi bir sezonla çıkacaklarından emin. Bays, "Bu sezonda karakterlerin duygusal hayatlarına daha fazla odaklandık, onların yaşamlarındaki değişimlerin üzerinde durduk ve önceden ortada olan gizemleri daha da büyük bir alana yaydık" yorumunda bulunurken Thomas, "Yeni sezonda dizinin ruhuna odaklanmaya karar verdik. Altıncı sezonu tamamladıktan sonra artık daha iyi yazarlar olduğumuzun farkına vardık. Bu sezon dizinin en etkileyici ve çarpıcı sezonu olacak" sözleriyle Bays’i destekliyor. Bakalım dizinin bu en iddialı sezonunda bizi neler bekliyor...

Ekibe yeni bir üye mi katılıyor?

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ted Mosby ve arkadaşlarının maceralarına yeni bir isim daha katılacak. Ekibin yeni üyesi ekranlardan ve sinema dünyasından tanıdığımız Jennifer Morrison. Güzel oyuncunun canlandıracağı Zoey karakteri özellikle Ted’e zor anlar yaşatacak. Zoey’nin Ted’in çocuklarının annesi olup olmadığı da sezonun en merak edilen konularından biri.Robin Sparkles’ın Muhteşem Dönüşü

İnsan zaman içinde geçmişi geride bırakıp yoluna devam edebilir, ancak insanın Robin’inki gibi arkadaşları olunca bunu başarmak kolay değil. Robin Sparkles eğlencesine devam etmek isteyen Barney, Robin’in gençlik günlerinden kalma yeni bir kasedi daha su yüzüne çıkaracak. Üstelik bu kaset diğerleri gibi bir video klip değil. Robin Sparkles’ı bu kez eğitici içeriği olan bir çocuk programında izlerken kahkahalara boğulacağız.Kim bu sarı şemsiyeli kadın?

Dizinin yaratıcılarına kalırsa Sarı ޞemsiyeli Kadın’a bu sezon hiç olmadığımız kadar yaklaşacağız. Bays, "Ted’in karısının kimliğine dair bazı cevaplar vereceğiz, ama bunlar öyle net cevaplar değil, gizemi daha da büyütecek türden ipuçları" diyor. Thomas ise, "Bu sezonda öğreneceklerimiz daha sonradan işimize yarayacak detaylar" sözleriyle elimizde kağıt-kalem ekran başında pür dikkat beklememiz gerekebileceğinin altını çiziyor.

İlk bölümde bir düğüne davetliyiz:

Bu düğün sahnesi gelecekten gördüğümüz bir sahne, fakat Ted’in gelecekteki karısıyla nasıl tanışacağıyla ilgili şimdiye kadar öğrendiğimiz en büyük ipucunu bize verecek. Düğünün kiminle olduğu ya da tam olarak hangi tarihte gerçekleştiği ise gizemini koruyacak.

Sezonun ilk bölümünde Cindy’nin yolu, Ted ve arkadaşlarının devamlı buluştuğu bara düşüyor. Ted’i tedirgin eden bu karşılaşma beklenmedik bir sürprize vesile oluyor. The O.C.’nin Summer’ı Rachel Bilson’ın canlandırdığı Cindy dizinin en sevilen konuklarından biri.


Künye :

How I Met Your Mother izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı