Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hanımın Çiftliği
Hanımın Çiftliği
Hanımın Çiftliği


Tarih: 2011-02-25 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Güllü’yü zor günler bekliyor

Kanal D’nin, başrollerinde Özgü Namal, Caner Cindoruk ve Ebru Özkan’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi "Hanımın Çiftliği"nin bu bölümünde; tefeciden para alan ve ödeme günü yaklaşan Güllü’yü zor günler bekliyor.

Ekrem’in, Karahasan arazisini satın alması ve çeltik ekme kararı, köyde bomba etkisi yaratır. Ekrem dediğini yaparsa, köy sular altında kalacak ve sıtma gibi hastalıklar baş gösterecektir. Köylüler kara kara ne yapacaklarını düşünürken, Kemal, Ekrem’in çeltik ekmek için gereken izni alamayacağına inanmaktadır.

Güllü, köylülere verdiği sözü tutmak için Ekrem’le konuşmaya gider. Onu kararından vazgeçirmeye çalışır ancak başarılı olamaz. Ramazan’ın yanında çalışmaya başlayan Reşit meyhaneyi yeniden popüler bir yer haline getirmeyi başarır. Ancak bulduğu "çözüm" Ramazan’ı zor durumda bırakacak gibidir.

Kabak Hafız kendini zengin olma hayaline kaptırır. Kulağına çalınan söylentilere inanarak, ormanda define aramaya başlar. Bu, Halide ile Ekrem’in Celal’in cesedini gömdüğü ormandır. Ekrem’in çeltik ekmek için gerekli izni alması, Kemal ve köylüler için kötü bir sürpriz olur. Kemal, Ekrem’e gidip onu engellemek için elinden geleni yapacağını, yasal yollara başvuracağını söyler. Ekrem artık Kemal’i sık sık karşısında bulacaktır. Güllü’nün tefecinden aldığı borcu ödemesi gereken süre dolmak üzeredir. Borcunu ödemesi gereken gün yaklaştıkça, tefeci Güllü üzerindeki baskıyı arttırır. Güllü’nün tek bir çaresi kalmıştır. Ne yapıp edip fabrikadaki işi hızlandıracak, borcunu kapatacak kadar pamuğun iki gün içinde işlenmesini saĞ
Ÿlayacaktır. Güllü işi yetiştirmek için işçilerle beraber çalışırken, Kemal, Pakize ve Cemşir de ona yardım etmeye gelirler. Halide, Güllü’nün imkansız görünen bu işi başarıp başaramayacağını merakla beklemektedir. Güllü’den intikamını almak için onu zor duruma düşürecek her şeyi yapmaya hazırdır. İmkansızın başarıldığı gece, Halide’nin yapacağı büyük bir kötülük her şeyi alt üst edecektir.Yapım : Gold Film / Faruk Turgut

Yönetmen : Adnan Güler

Senaryo : Nuran Evren ޞit - Elif Umsan Ergüden

Müzik : Mazlum Çimen

Oyuncular : Özgü Namal (Güllü), Caner Cindoruk (Kemal), Ebru Özkan (Halide), Mahir Günşıray (Ekrem ), Gözde Kansu (Seher), Necip Memilli (Ramazan), Işık Aras (Seyyare), Can Kolukısa (Yasin Ağa), Evrim Solmaz (Gülizar), Hakan Boyav (Berber Reşit), Mehmet Çevik (Cemşir ), Haki Biçici (Hamza ), Zuhal Gencer Erkaya (Zehra), Nazan Ayaz (Hacer), Ali Düşenkalkar (Kabak Hafız), Tuğçe Ersoy (Pakize), Burç Kümbetlioğlu (Ahmet), İmer Özgün (Fattum), Kadir Özdal (Yılmaz), Barış Çakmak (Selim), Turgut Bağır (Muhsin Usta)


Künye :

Hanımın Çiftliği izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı