Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2011-02-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


" KÜÇÜK KADINLAR YENİ GÜNÜNDE YENİ SAATİNDE!"

Onlar Küçük Kadınlar.

Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı "Küçük Kadınlar" bu akşam Star TV’de!

118.bölüm:

BİLGE, CANSU’YU KURTARMAK GEREKEN PARAYI TOPLAMAK İÇİN BİR YOL BULUR. TELEVİZYONDA BİR YARDIM PROGRAMINA KATILAN BİLGE DERDİNİ MİLYONLARLA PAYLAޞIRKEN, BU YAYIN KIZLARIN HAYATINI TAMAMEN DEĞžİŞžTİRECEK ÇOK BÜYÜK BİR SÜRPRİZİ DE BERABERİNDE GETİRİR.

Cansu’nun durumunda değişiklik yoktur ancak, zaman kurtarılmayı bekleyen küçük kızın aleyhine çalışmaktadır. Bilge, Armi’nin karşı çıkmasına rağmen televizyondaki bir yardım programına katılmaya karar verir.

Yeliz ve Ragıp ise bulaştıkları beladan nasıl kurtulacaklarını bilemezler, ikisi de hala şoktadır. Yeliz’den gerçekleri saklayan Ragıp ya Ali’yi vuracaktır ya da Yeliz vurulacaktır.

Bade’yi de evden kovan Eylül evde yalnızdır. Üstelik eve bir de hırsız girer. Büyük panik yaşayan ve korkan Eylül hayatına yalnız devam etme kararından yine de vazgeçmez. Ali’ye boşanma davası açar ve bürodan da tüm eşyalarını gönderir. Hala bir umutla Eylül‘e kendini affettirmeye çalışan Ali ise burun buruna olduğu tehlikeden habersizdir.

Ragıp, zor da olsa kararını vermiştir. Yeliz’in yaşaması için elini kana bulmayı seçer.

Yardım programına katılan Bilge ise, bir kaç dakikada milyonlara ulaşır ve Cansu’nun durumunu ekran başındaki izleyicilerle paylaşır. Büyük ses getiren bu program, kızların hayatını kökten değiştirecek büyük bir sürprizi de beraberinde getirir.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Hakan Arslan

Müzik : Cem Yıldız

Senaryo : Deniz Akçay

Oyuncular : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Künye :

Küçük Kadınlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı