Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sırat
Sırat
Sırat


Tarih: 2011-02-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SIRAT

Günah pusuda bekler…

Limon Yapım / Hayri Aslan yapımcılığında, yönetmenliğini Hatice Memiş’in üstlendiği, başrollerini Rutkay Aziz, Tardu Flordun, Caner Kurtaran, İlker Kızmaz, Burak Altay ve Aslı Bayram’ın paylaşacağı "SIRAT" 28 ޞubat Pazartesi Star TV’de başlıyor.

Genel Hikâye

Varlıklı, saygın, dikkat çekici aile fertleri ile nam yapmış Sancaktar Ailesi için hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Ailenin tüm bireylerini avucunun içinde tutan bir baba, aileden zengin bir anne, birbirinden farklı üç erkek evlat ve ihtişamlı bir çiftlik hayatı… Sancaktar Çiftliği’nde, hayat iyisiyle kötüsüyle alışıldığı şekilde gitmektedir, ne olursa olsun bir arada…

Galip Sancaktar’ın ortanca oğlu Ahmet, mesleğine çok bağlı bir savcı, en küçükleri Yusuf ise doktordur. En büyükleri Kenan ise hayatında bir kere dahi âşık olmamış, varı yoğu yarış atları olan uçarı bir genç adamdır.

ޞehre gelen yabancıyla birlikte hayatları değişmeye başlayacaktır…

1. bölüm özeti:

Sancaktar ailesi, Ahmet’in yedi yaşındaki oğlu Burak’ın sünnet düğününe hazırlanmaktadır. Hipodromdaki bir yarış sırasında Kenan ve Galip, neredeyse aynı anda, esrarengiz bir kadınla tanışırlar: Firuze Çetinel’le. İkisi de Firuze’nin cazibesine kapılmaktan kendilerini alamazlar. Firuze, aynı akşam, aile işletmesi olan Sarıkapı Lokantası’nı almak için talip olunca işler iyice karışacaktır.

Ahmet’e, babasının kirli işleriyle ilgili bir suç duyurusu dosyası gelir. Babasına dava açmaya karar veren Ahmet ile Yusuf büyük bir kavga ederler... Burak’ın düğünü son derece gergin geçecektir.YAPIMCI : Limon Yapım – Hayri Aslan

YÖNETMEN : Hatice Memiş

GÖRÜNTÜ Y. : Baybars Tekin

SENARYO : Funda Alp, A.Orçun Okşar, A.Burak Zeybek

MÜZİK : Tamer Çıray

OYUNCULAR : Rutkay Aziz (Galip Sancaktar), Tardu Flordun (Kenan Emir Sancaktar), Aslı Bayram (Firuze Çetinel), Caner Kurtaran (Ahmet Sancaktar), Burak Altay (Topal Salih), İlker Kızmaz (Yusuf Sancaktar), Perihan Savaş (Nesibe Sancaktar), Gülşah ޞahin (Zeynep Esen Sancaktar), ޞefika Ümit Tolun (Seniha Çandar), Başak Parlak (Ceren Çandar), Sadık Gürbüz (Gül Baba), Tülay Bursa (Havva Perver), Başak Boran Oksal (Canan Erkman), Duygu Gök (Eren Manyas).


Künye :

Sırat izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı