Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arda’nın Mutfağı
Arda’nın Mutfağı
Arda’nın Mutfağı


Tarih: 2011-03-12 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


ARDA’NIN MUTFAОI

MOTOSİKLET EОİTMENİ VE GEZGİN SARPER SESLİ GÜNEY AFRİKA’DAKİ YAޞAMINI ANLATIYOR…

Dünya yapı sektörünün öncü markalarından Kalebodur sponsorluğunda hazırlanan ve Arda Türkmen’in sunduğu "Arda’nın Mutfağı" programı, 12 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te CNN TÜRK’te yayınlanacak bölümde, motor üstünde dünyayı dolaşan, yeni yerler ve lezzetler keşfeden Sarper Sesli’yi konuk ediyor.

Her hafta konuklarıyla sohbet ederken bir yandan da farklı lezzetleri paylaşan Arda Türkmen, Sarper Sesli’ye Antalya’da suda domates yetiştiriciliği yapan özel bir seradan aldığı domateslerle, keçi peynirli ve domatesli tart ile avokadolu mozarella caprese salatası hazırlıyor.

İzleyicilerle bir yandan yaptığı yemeklerin hazırlanışındaki sırları paylaşan Türkmen, diğer yandan konuğu Sarper Sesli ile Güney Afrika’daki yaşamı ve motoru ile yaptığı dünya turu hakkında konuşuyor. Program ikilinin Güney Afrika’daki yaşamın farklılıkları ve değişik dünya mutfakları üzerine yapılan sohbetiyle devam ediyor.

Arda’nın Mutfağı hakkında

Yapımcılığını Özlem Erginay Karaca’nın yaptığı "Arda’nın Mutfağı"nda, Leblon’un sahibi ve Roka Davet’in kurucusu Arda Türkmen, yiyecek-içecek sektöründeki deneyimlerini Leblon’da hazırladığı yemekler eşliğinde konukları ve izleyicilerle paylaşıyor. Türkmen’in özel lezzetleri keşfettiği adresleri ve birer sanat eserine dönüştürdüğü yemeklerini sunduğu programda aynı zamanda konuklarıyla sevdikleri yemekleri ve mekanları konuşuyor. Gizli adresler, farklı lezzetler ve özel sunumların yeni adresi Kalebodur ile "Arda’nın Mutfağı" her cumartesi öğlen 14.00’te CNN TÜRK’te ekranlara geliyor.


Künye :

Arda’nın Mutfağı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı