Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Spartacus
Spartacus
Spartacus


Tarih: 2011-03-13 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"Spartacus: GODS OF THE ARENA"

İlk Kez Dizi ve Çizgi Roman Aynı Anda!

"Spartacus: Gods of the Arena" sizi Spartaküs’ten öncesine, Capua’da yepyeni şampiyonların doğduğu bir döneme götürüyor. Gladyatörlük efsanesinde derinlere inerken, ideallerine bağlı yaşayan kahramanımız Spartaküs’ün yerini zevk düşkünü Gannicus alıyor.

Yeni karakterler ve akıl almaz mücadelelerin yer aldığı Spartacus: Gods of the Arena, Spartaküs’ün başkaldırdığı çarpık düzenin nasıl geliştiğini ekranlara taşıyor. Spartaküs’ün henüz ayak basmadığı Batiatus’un Gladyatör Okulu, zevk ve sefa düşkünü şampiyonu Gannicus’un omuzlarında yükselişe geçiyor.

2.Bölüm’de:

En iyi adamı Gannicus’u Vettius’a kaptırmak üzere olan Batiatus sinsi bir plan kurar ve ve bir grup acemi gladyatörün yardımı ile Vettius’u tuzağa düşürür. Bu arada Gaia şenlikler için gladyatör seçmeye gelen Varus’u baştan çıkararak onu eve davet ederler. Batiatus’a vurulan her darbe onun planlarını uygulamada daha kararlı ve hırslı bir hale getirmiştir. Gannicus ve Crixus Varus’u etkilemek üzere karşı karşıya gelirken Gaia Cirxus’un canını bağışlar. Bu sırada arenaya dönmek için can atan Oenomaus ona meydan okuyan Doctore ile dövüşmek zorunda kalır. Ancak Batiatus tarafından bir kez daha hayal kırıklığına uğratılır.


Künye :

Spartacus izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı