Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nuri
Nuri
Nuri


Tarih: 2011-03-13 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Nuri, artık saat 22.00’de ekranda

Leyla, Nuri’nin canını yakıyor

Kanal D’nin başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları, Öykü Çelik, Taner Rumeli, Asuman Dabak ve Vural Çelik’in de önemli rollerini üstlendikleri sevilen komedi dizisi "Nuri" bu haftadan itibaren artık saat 22.00’de ekrana gelecek. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Nuri’nin işletmesini ele geçiren Reyna’nın ilk müşterileri Leyla ve Can olunca, Nuri’nin içten içe canı yanıyor.

Leyla’nın Alaçatı’da kalıp, evini cafeye çevirme fikri Reyna’nın hiç hoşuna gitmez. Cafede, Nuri’nin işletmesini ele geçiren Reyna’nın oluşturmaya çalıştığı yeni konsept, Nuri ve otel çalışanları için büyük eziyet olacaktır.

Bütün bu koşturmalar içinde Alican’ın okulunu unutan Leyla, hemen bir okul arayışına girer. Leyla’nın Alican için bulduğu okulun şartları ailede büyük bir sürpriz etkisi yapacaktır. Okulun talepleri Nuri’nin hiç hoşuna gitmez.

Karısının yokluğunu fırsat bilip soluğu yine Beyza’nın yanında alan Mesut’un başı fena derde girecektir. Berna, bu sefer Mesut’u ciddi bir şekilde uyarır.

Mesut ve Nazlı ise aldıkları yeni haber karşısında çok mutlu olurlar ve bu haberi aile ile paylaşırlar. Cafe’yi hemen açmak için büyük adımlar atan Leyla’nın Can’la çok sık buluşması Nuri’yi içten içe çok kızdırır. Hiç biri yetmiyormuş gibi Leyla’nın yaptığı son hamle Nuri’nin canını iyice yakarken, Reyna’yı da mutlu eder. Çünkü Can ve Leyla, Reyna’nın ilk müşterisi olacaktır.Yapım : Süreç Film

Yapımcı : İnci Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu

İdari Yapımcı : Akın Topuz

Yönetmen : Tayfun Güneyer

Senaryo : Tayfun Güneyer

Sanat Yönetmeni : Dilek Başak Pınarcı

Görüntü Yönetmeni : Bülent Terzioğlu

Oyuncular : Meltem Cumbul (Leyla), Oktay Kaynarca (Nuri), Öykü Çelik (Reyna), Taner Rumeli (Can), Asuman Dabak(Berna), Vural Çelik (Mesut), Öznur Seçeler (Kumru),Doğu Alpan (Levent), Barış Başar (Mutlu),Tuğçe Özbudak (Nazlı), Aşkın ޞenol (Kudret), Alper Kadayıfçı (Battal), Ünal Yeter (Mevcut), Selin Altay (Beyza), Erhan Can Kartal (Alihan)


Künye :

Nuri izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı