Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gerçeğin Peşinde
Gerçeğin Peşinde
Gerçeğin Peşinde


Tarih: 2011-03-14 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Gişe Filmleri Kuşağı

"GERÇEОİN PEޞİNDE"

Bir yıl önceki Capote gibi Infamous da, In Cold Blood / Soğukkanlılıkla kitabı için araştırma yapan yazar Truman Capote üzerine kurulu.

Yönetmen Bennett Miller, yazarı Philip Seymour Hoffman’ın oynadığı Capote’yi yaptıktan bir yıl sonra, bu sefer de Douglas McGrath başrolünde Toby Jones’la bir başka Capote filmi çekti: Infamous. Aslında iki film de Truman Capote’nin, iki soğukkanlı katil hakkında bir kitap yazmak için araştırmalar yaptığı dönem üzerinde odaklanıyor. Ama Infamous kitabı iyice deşiyor, McGrath de kahramanının kalbine mizah ve anlayışla girmeyi tercih etmiş. Sonuçta ortada daha iyi ya da kötü değil, farklı iki film var.

Capote, Clutter ailesi çiftliklerinde ölü bulununca Manhattan’dan kalkıp Kansas’a gidiyor, yanında eski arkadaşı, yazar Harper Lee (Sandra Bullock) var. Yazarın tuhaf kılıkları ve tiz sesi belki işin ciddiyetini bozabilir ama iki katilden biri olan Perry Smith’i oynayan Daniel Craig, karakterin "hassas ve korkunç" yanlarını aynı anda sunarak atmosferi karartıyor. İnfaz günü yaklaştıkça, ilişkileri de derinleşiyor.Orijinal adı: INFAMOUS

Yönetmen: Douglas McGrath

Oyuncular: Toby Jones, Sandra Bullock, Lee Pace, Daniel Craig, Jeff Daniels

Yapım Yılı: 2006


Künye :

Gerçeğin Peşinde izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı