Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gönülçelen
Gönülçelen
Gönülçelen


Tarih: 2011-03-18 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Hasret Levent’le evlencek mi?

"GÖNÜLÇELEN"

(Yeni Bölüm)

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in paylaştığı "Gönülçelen" merakla beklenen yeni bölümü ile

18 Mart Cuma 21.50’de ATV’de!

44.Bölüm:

Hasret şok bir kararla Levent ile evlenmeye karar vermiştir. Bu durum Murat’ı perişan eder. Levent hemen hazırlıklara başlamıştır. Hasret ise verdiği kararı sorgulamaya devam eder. Bir yandan kalbi Murat için çarparken, diğer yandan Levent’i üzmek istememektedir. Ayrıca, albümün başarısız olmasından dolayı Levent’e karşı sorumluluk hissetmektedir... Ceren her yolu deneyerek Murat’ı ayağa kaldırmaya çalışır. Onu Hasret’le konuşması için ikna etmeye çabalar. Murat ailesine Ceren ile aralarında bir ilişki olmadığını itiraf eder. O sadece ve her zaman Hasret’i sevmiştir. Ancak Hasret şimdi çok uzaktadır. Nikahın yapılacağı gün erkenden Hasret ve Levent buluşur. İkisinin de birbirine söyleyecekleri vardır!

Gülnaz küçük bir rahatsızlık yaşayınca Kobra onun başında pervane olur. Gülnaz ne isterse yaptırır. Kobra şimdiden doğacak çocuklarının telaşına düşer. Bir yerden para bulup rahat etmek istemektedir. Tam o sırada Cafer ona bir haberle gelir!Yapımcı : Asis Yapım / Ilgaz Giritlioğlu – Bahadır Atay

Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu

Yönetmen : Serkan İpekören

Senaryo Danışmanı : Muharrem Buhara

Senaryo : Kerim Ceylan, Ali Demir, Özlem Atasoy

Müzik : Kıraç / Gabriyeli

Oyuncular :Tuba Büyüküstün (Hasret), Cansel Elçin (Murat), Onur Saylak (Levent-Murat’ın menajeri,arkadaşı), Günay Karacaoğlu (Gülnaz-Hasret’in ablası), Yasemin Conka (Nakiye-Nesrin’in yardımcısı), Nadir Sarıbacak (Kobra), Evrim Alasya (Balçiçek), Hülya Duyar (Kadriye), Arzu Gamze Kılınç (Saime),Hasan Say (Kadir-Hasret’in kardeşi), Veysi Özdemir (Veysi), Emrullah Örüklü (Hasan), Ayda Aksel (Nesrin-Murat’ın annesi), İlhan ޞeşen (Ethem-Murat’ın babası), Emin Önal (Cafer), Dilşat Çelebi (Bahar)


Künye :

Gönülçelen izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı