Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kelebeğin Öpücüğü
Kelebeğin Öpücüğü
Kelebeğin Öpücüğü


Tarih: 2011-03-19 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


KELEBEОİN ÖPÜCÜОÜ

Bir Rus güvenlik şirketinde, kodlama görevlisi olarak çalışan Nikolai Orlanov, hayatını değiştirecek bir gece yaşadığından habersiz, yatağında Asyalı bir kızla yeni güne hazırlanmaktadır. Gizemli bir telefon görüşmesi yapan kız bir anda ortadan kaybolur. Ve Orlanov’un sıradan hayatı; aklını fazlasıyla karıştıran bu güzelle, kızın istediği zamanlarda, tutkulu bir şekilde kesişmeye başlar.

Ama artık bu güzel ve planlı rastlantılar ona yetmemektedir. Çünkü Li’ye deliler gibi aşık olmuştur. Durumun farkında olan genç kadın, ikisinin iyiliği için Orlanov’un hayatından tamamen çıkmak ister. Buna bir anlam veremeyen Orlanov, çalıştığı şirketin özel imkanlarını kullanarak, kız hakkında araştırma yaptırır. Tek amacı onun yaşadığı yeri bulmak ve yanına giderek onu bu güzel aşkı doyasıya yaşamaya ikna etmektir. Fakat Li hakkında öğrendikleri, bu dileğinin kolay kolay gerçekleşemeyeceğini anlamasına yeter.

Birlikte olabilmeleri için aşılması gereken engel sadece kendileri değildir. Diğer engelleri kaldırmak ise silahlar patlamadan ve ortalık karışmadan mümkün olmayacaktır.Orijinal İsmi: Kiss of the Butterfly

Türkçe İsmi: Kelebeğin Öpücüğü

Yapım Yılı: 2006

Tür: Aksiyon, Gizem, Romantik

Yönetmen: Anton Sivers

Oyuncular: Andrey Astrakhantsev, Sergey Bezrukov, Anna Dubrovskaya

Ülke: Rusya- 92‘


Künye :

Kelebeğin Öpücüğü izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı