Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yürüyen Zombiler
Yürüyen Zombiler
Yürüyen Zombiler


Tarih: 2011-03-19 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Dikkat! Zombiler Türkçe konuşuyor!

"YÜRÜYEN ÖLÜLER"

Bölüm 1

Eviniz son teknoloji bir güvenlik sistemiyle donatılmış, yaşadığınız ülke, dünyanın en güçlü ordusuna, en etkili silahlarına sahip olabilir. İnsanlık, uzayın derinliklerini keşfetmeye başlamış, doğanın kanunlarına başkaldırıyor, laboratuvarda koyun klonlıyor olabilir. Peki bütün bunlar kendinizi güvende hissetmeniz için yeter mi?

Hayatını toplumun refahını korumaya adamış şerif yardımcısı Rick Grimes için bu sorunun cevabı evet idi. Ta ki nedeni belirsiz bir zombi istilası, dünyayı mahşer alanına çevirene kadar...

Robert Kirkman’ın 2003 tarihinde kaleme almaya başladığı THE WALKING DEAD çizgi roman serisinin televizyon uyarlaması olan yapımda, silahlı bir çatışmada vurulduktan sonra komaya giren şerif yardımcısı Rick, hastanede tek başına uyanıyor. Etrafta sadece cesetler kalmış. Ailesinin bu korkunç saldırıdan kurtulan şanslı insanlar arasında olduğuna inanan Rick Grimes, onları bulmak için yola koyuluyor, fakat ailesine ulaşmak için aç zombileri aşması, geçmişinden şeytanlarla savaşması ve insanlığını sorgulaması gerekiyor.

The Shawshank Redemption ve The Green Mile’ın Oscar adayı yazar ve yönetmeni Frank Darabont’un imzasını taşıyan THE WALKING DEAD ile tüyler ürpertici bir deneyime hazır olun.


Künye :

Yürüyen Zombiler izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı