Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar


Tarih: 2011-03-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Çok Güzel Hareketler Bunlar

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"da kahkaha devam ediyor. Nüfus dairesinde sırada bekleyenlere, memurlar tarafından o kadar çok soru sorulur ki, sırada bekleyen yaşlı adam dayanamayarak kalp krizi geçirir. Sıradaki diğer insanlar da şikayete başlayınca memurlar da mecburen karşı atağa geçer.

Call Center çalışanlarına gün içinde yüzlerce telefon gelmektedir. Kimi evde internet olmadığından, kimisi de üniversitede okuyan oğlunun zekiliğinden bahsetmektedir. Her sorunu dikkatle ve sabırla dinleyen görevliler maalesef kendi dertlerini anlatamamaktadır. Bugüne kadar hiçbir sevgilisiyle öpüşmeyen genç kız, erkek arkadaşının hamlesini geri çevirir. Erkek arkadaşı neye uğradığını şaşırır ama bilmediği gerçek, kızın bunu İtalya’da gondol’da yapmak istediğidir. Vapuru kaçıran kızın evden de kedisi kaçmıştır. Kedi arama çalışmaları sırasında dertli iki gençle karşılaşır. Her sabah cep telefonuna gsm firması tarafından gelen mesajlar yüzünden uykuya hasret hale gelen Metin Keçeci sonunda isyan bayrağını çeker. Baş ağrısı şikayetiyle doktora
giden adam, karısının hiç susmadan konuşması ve sürekli yükselen sesiyle daha da çileden çıkmaktadır. Doktor olaya müdahale etmeye çalışsa da kadın susmak bilmez. Parkta oturan gencin yanına yaşlı bir çift gelir. Yaşlı çift, genci ortalarına alarak geçmiş hakkında konuşmaya başlar. Ancak skeçte ezberler unutulur. Spor mağazasında uzay yürüyüşü aletini kullanan çift hangisine alacağına karar veremez. Satış danışmanı genç enteresan hareketler sergileyince çiftin kavgası kaçınılmaz olur.


Künye :

Çok Güzel Hareketler Bunlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı