Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi


Tarih: 2011-03-27 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BAޞKENT KULİSİ

LİBYA’DA YANAN ATEޞE TÜRKİYE’NİN MÜDAHALESİ BAޞKENT KULİSİ’NDE KONUޞULUYOR

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla ekranlara geliyor. Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan ve CHP İstanbul Milletvekili, Emekli Büyükelçi ޞükrü Elekdağ bu hafta Mehmet Acet’in konuğu oluyor. Mercan ve Elekdağ, Libya’da yanan ateşi, müdahalede gelinen son noktayı ve Türkiye’nin savaş gemilerini göndermesini Başkent Kulisi’nde değerlendiriyor.

Siyaset dünyasından sıcak gelişmeler, olayların perde arkası, derinlemesine analizler, kapalı kapılar arkasında ve kulislerde konuşulanlar… Türkiye’nin siyaset gündemini tutan Başkent Kulisi farklı konukları ve zengin içeriğiyle her hafta ekranlara geliyor. Hafta boyunca ekranlara gelen en sıcak ve en çok konuşulan konular Pazar günleri Başkent Kulisi’nde derinlemesine bir analizle aydınlatılıyor. Bu hafta Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan ve CHP İstanbul Milletvekili, Emekli Büyükelçi ޞükrü Elekdağ Başkent Kulisi’nde... Programda Libya’da yanan isyan ateşi, askeri müdahale ve son gelişmelerle ilgili tüm ayrıntılar değerlendiriliyor. Libya, Irak ve Afganistan gibi belirsizliğe mi sürükleniyor? Türkiye, Libya operasyonunda neye karşı çıktı ve ne yapmak istiyor? Türk ordusu Libya’da hangi gö
revleri üstlenecek? Fransa ilk ateşi açarak neyi amaçladı? Sarkozy’nin oyununu Türkiye’mi bozdu? Fransa, Libya Libya konusunda Türkiye’yi saf dışı mı bırakmaya çalışıyor? Birleşmiş Milletler ve NATO’nun Libya müdahalesi ne anlama geliyor? Türkiye, Libya krizine doğru biçimde müdahale edebildi mi? gibi sorular Mehmet Acet’le Başkent Kulisi’nde cevap buluyor. Usta gazeteci Mehmet Acet soruyor, Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan ve CHP İstanbul Milletvekili, Emekli Büyükelçi ޞükrü Elekdağ Başkent Kulisi’nde cevap veriyor.BAޞKENT KULİSİ Pazar günü saat 11.45’te Kanal 7’de.


Künye :

Başkent Kulisi izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı