Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar


Tarih: 2011-03-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


KÜÇÜK SIRLAR

GÜNÜ DEĞžİŞžTİ!

ޞimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli. Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...

Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Pazartesi akşamları Star TV’de!

35.bölüm:

Çetin, Ayşegül’ü Cem Aslan’dan uzak tutmaya çalıştıkça, Ayşegül ona biraz daha yakınlaşır. Cem Aslan gittikçe Ayşegül’ün etkisine girer. Çetin’in korktuğu şey başına gelmek üzeredir.

Su’nun Erkan diye biriyle olduğunu öğrenen Demir umudunu kaybetmek üzeredir. Demir, durumu Ayşegül’e anlatır. Ayşegül Demir’i bu sevgili hikâyesinin bir yalan olduğuna inandırır.

Su, hayali sevgili yalanını devam ettirir. Demir’e Erkan’la buluşacaklarını söylediği bir akşam, Demir onun peşine düşer. Su onu atlatmaya çalışır. İşler gittikçe karışır. Yoksa Demir gerçeği öğrenecektir.

Arzu yeni evleri için, kafasında her şeyi planlamıştır. Bunu Biricik’e de zor bela kabul ettirir. Ama asıl Arzu’nun bilmediği şey, Ali’nin başının ciddi ciddi belaya girdiğidir. Büyük bir borç altına giren Ali, hem Arzu’yu idare etmeye hem de bu borcun altından kalkmaya çalışırken başına korkunç bir iş gelir.

Ayşegül ise sonunda Çet’in karşısına dikilir. Yeni bir düello onları beklemektedir.Yapım : Tims Production – Timur Savcı

Yönetmen : Cevriye Demir

Müzik : Sarp Özdemiroğlu, Erkin Arslan

Senaryo : Nükhet Bıçakçı, Aylin Alıveren

Oyuncular : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Merve Boluğur (Ayşegül), Birkan Sokullu (Demir), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem Mabeynci), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves), Yıldız Kültür (Fikriye), ޞenay Gürler (ޞebnem), Ebru Akel (Biricik).


Künye :

Küçük Sırlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı